LTV1

Latvijas valsts himna

06:00
+

Ielas garumā

06:02
+

Rīta Panorāma

06:30
+

Mīlas viesulis

08:35
(oriģinālvalodas izvēle) Mācītājs Rimpels sadusmojas uz Verneru par aprunāšanu un atsakās dot viņa kāzām svētību, Verners cenšas noslēpt šo faktu no Šarlotes. Kristofs rīko Alīsijas dzimšanas dienas ballīti, viņa ielūdz ar Viktoru. Tīna iesniedz policijā sūdzību pret Beatrisi, bet tad uzzina, ka Beatrise panākusi tiesas lēmumu par aizliegumu tuvoties viņai uz mazulim.
+

Aklā mīla

09:35
(oriģinālvalodas izvēle) Valje de Bravo ierodas aģents no prokurora biroja, lai izjautātu Isauro. Ramona samelo, ka viņš ir pie pacienta tālā ciemā, bet pati brīdina Isauro. Sakariass sūta Margarito un Delfino labot žogu, bet tur ar Margarito notiek negadījums. Dakteris Basans pārved Marinu uz savu māju un pat noalgo māsiņu. Isauro zvana uz klīniku un uzzina, ka Marina jau ir izrakstīta. Basans pirmo reizi noņem Marinai apsējus.
+

Top-Shop piedāvā

10:35
+

Latvijas sirdsdziesma

10:50
+

Daudz laimes, jubilār!

11:45
Apsveikumu koncerts Daudz laimes! ir lieliska iespēja apsveikt sev tuvos cilvēkus viņu jubilejās un īpašajās svētku dienās, gan vienkārši paskatīties jauku koncertu. Apsveikumu koncerts ir ēterā jau desmit gadus – šis fakts ir savdabīgs pierādījums tam, ka koncerts Daudz laimes! ir skatītāju iemīļots un gaidīts Latvijas televīzijas raidījums.
+

Kultūršoks. 100 g kultūras

12:26
+

Top-Shop piedāvā

12:45
+

Province

13:05
+

Neprāta cena

13:40
+

Neprāta cena

14:10
+

Top-Shop piedāvā

14:40
+

Tuesi.lv

14:57
+

Krustpunktā

15:00
+

Aklā mīla

16:05
(oriģinālvalodas izvēle) Isauro grib Marinu ar varu sev aizvest līdzi, viņa cīnās pretī un sasit galvu, bet ar to pietiek, lai sāktu sāpēt operētās acis. Atsteidzas dakteris Basans, lai pārbaudītu, vai tām nav kaitēts. Jolanda dodas uz policiju iesūdzēt Isauro. Izmeklētājs dodas pie Marinas uz klīniku un sola ierosināt lietu, bet drošību negarantē. Basans ierosina, lai Marina padzīvo dažas dienas viņa mājā, kamēr atlabst. Marina piekrīt, cerot, ka tur būs drošāk. Ana samelo Vanesai, ka Paulino ir izvācies, un Vanesa krīt patiesā izmisumā, jo Susana jau spiež viņu precēties ar nākamo bagātnieku – lielas transporta firmas īpašnieku Edsonu. Ieslēgušies Vanesas istabā, Luiss un Susana skūpstās. Tikmēr ierodas Prudensija, kurai ieslēgšanās izraisa aizdomas, bet Susana atrunājas, ka apspriedusi ar Luisu Vanesas depresiju. Isauro zvana uz klīniku, uzdodamies par Marinas tēvoci Margarito. Visu vakaru dejojusi ar Alberto, Lukresija jūtas iedvesmota.
+

Mīlas viesulis

17:00
(oriģinālvalodas izvēle) Mācītājs Rimpels sadusmojas uz Verneru par aprunāšanu un atsakās dot viņa kāzām svētību, Verners cenšas noslēpt šo faktu no Šarlotes. Kristofs rīko Alīsijas dzimšanas dienas ballīti, viņa ielūdz ar Viktoru. Tīna iesniedz policijā sūdzību pret Beatrisi, bet tad uzzina, ka Beatrise panākusi tiesas lēmumu par aizliegumu tuvoties viņai uz mazulim.
+

Dienas ziņas

18:00
+

Kultūras ziņas

18:29
+

Sporta ziņas

18:44
+

Laika ziņas

18:51
+

Ceturtā studija

18:56
+

Laika ziņas

19:27
+

Vēstures skolotājs. Ekspedīcija laikā

19:30
Pirmais Pasaules karš pamatīgi bija izpostījis Latvijas zemes. No muižniekiem un baznīckungiem atsavinātā zeme bija nonākusi nesen nodibinātās Latvijas valsts īpašumā, bet trīs ceturtdaļas iedzīvotāju dzīvoja laukos un bija bezzemnieki. Bija laiks valstī veikt agrāro reformu. 11. decembrī, 19.30, raidījumā “Vēstures skolotājs” Edgars Bērziņš un divas jauniešu komandas dosies uz Latgali, kur agrārā reforma noritēja citādāk nekā citos Latvijas novados. Trīs šķietami vieglus uzdevumus – zemes mērīšanu, kartupeļu rakšanu un sviesta kulšanu, veiks Jaunpils vidusskolas audzēkņi – Nikola Smeltere, Evita Prosoloviča, Kristaps Alčausks un komanda Nr. 2 – Amanda Bizauska no Dobeles Valsts ģimnāzijas, Pauls Kristiāns Osipovs no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas un Andis Poļaks no Madonas pilsētas vidusskolas.
+

Divi vienā

20:00
Ieva saprot, ka Uldis viņu krāpj ar Aneti, un nolemj māsai atriebties. Uldis piedāvā Anetei braukt prom - no šīs mājas, pilsētas, valsts. Samanta atved Dāvidu, lai iepazīstinātu ar mammu. Dāvids, pats to nezinot, pamet Ievai ideju, kā atriebties Anetei. Veronika pašaizliedzīgi rūpējas par Ievu, nenojaušot, ka meita viņai melo. Astrīda negaidīti saņem milzīgu mantojumu. Ieva īsteno savu atriebības plānu.
+

Panorāma

20:30
Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.
+

Sporta ziņas

20:59
+

Laika ziņas

21:08
+

1:1. Aktuālā intervija

21:15
+

2018. Latvijas hronika

22:05
Kadagu pēdējos gados droši var saukt par armijas pilsētiņu. Te nav nekā lieka - blakus Ādažu militārajai bāzei izkārtojušās vairākas piecstāvenes un starp tām paslēpies neliels veikaliņš. Lielākā rosība rītos un vakaros ir pie bērnudārza, kas celts speciāli karavīru ģimeņu atvasēm. Mazā Sāra zina, ka abi viņas vecāki strādā armijā. Ko īsti viņi tur dara? Šauj un trenējas, lai aizsargātu bērnus un Latviju no sliktajiem bruņiniekiem, skeletiem un zombijiem.
+

Latvijas kods

22:25
Brīnumi nav pretrunā ar dabu, bet tikai pretrunā ar to, ko mēs zinām par dabu. (Svētais Augustīns) Režisors: Liene Laviņa - Kalnaella Operators: Mārtiņš Šalmis, Reinis Kalnaellis, Gatis Priednieks-Melnacis Montāžas režisore: Sandra Alksne Producents: Vilnis Kalnaellis Studija: Filmu studija Rija, SIA Svētvieta Zilaiskalns jau vairākus gadsimtus slēpj atklātus un neatklātus noslēpumus, par kuriem vienmēr ir interesējušies un piesaistījuši cilvēkus ap šo metafizisko vietu. Filma ir stāsts par zinātkāri atklāt šīs metafiziskās telpas noslēpumus ar tehnoloģiju palīdzību un vēlme šo svētvietu atstāt neskartu, kāda tā bijusi gadsimtiem.
+

Nakts ziņas

23:00
Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!
+

Sporta ziņas

23:09
+

Laika ziņas

23:11
+

Es, Tonija

23:20
+

Ziemassvētki ar Rolando Vijasonu

01:40
(oriģinālvalodas izvēle)
+

Ceturtā studija

05:00
+

Es - savai zemītei

05:30
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.