LTV1

Latvijas valsts himna

06:00
+

Rīta Panorāma

06:30
+

Mīlas viesulis

08:35
Pauls cieš smagā negadījumā; ar Romijas un Viktora palīdzību viņš tiek nogādāts slimnīcā, kur veic steidzamu operāciju. Verners uzzina, ka Kristofa dēļ Roberts pārcēlis viņa golfa turnīru uz vēlāku laiku, un pieprasa mainīt lēmumu. Andrē plāno dārgas kāzas un paziņo Alfonsam, ka rēķinās ar viņa finansiālo atbalstu.
+

Atmaksa

09:35
Pēc ierašanās fazendā Bia atzīst Žoržam, ka ir pieļāvusi kļūdu, un viņiem izdodas salabt. Nojaušot, ka abi liecinieki, kas uzdodas par Zē Mariju, ir viltvārži, Inese mēģina uzvedināt savu brāli Gonsalu uz īstajām pēdām. Par šo pašu faktu ir pārliecināta arī Amanda, tāpēc viņa dodas uz policiju, lai liecinātu. Taču tur viņu sagaida inspektors Žuakins, kuram jādomā par Migela interesēm.
+

Top Shop piedāvā

10:35
+

Ugunīgā Marija. Otrā iespēja

10:55
+

Top Shop piedāvā

12:45
+

Ķepa uz sirds

13:05
+

Mēs ar brāli, kolosāli!

13:35
+

Lēna, mana mūža mīlestība

13:50
+

Top Shop piedāvā

14:40
+

Krustpunktā

15:00
+

Atmaksa

16:00
Paula saņem no Migela jaunu dienesta automašīnu, un tas ir pārliecinošs pamudinājums izvilkt no sava vīra, policijas inspektora, visu informāciju par izmeklēšanu. Laurentīnu neģēlības dēļ Salvadoram fazendā uzbrūk mežonīgi vērši. Bia un Monika, uzzinot par negadījumu, nolemj lidot uz Brazīliju.
+

Mīlas viesulis

17:00
Pauls cieš smagā negadījumā; ar Romijas un Viktora palīdzību viņš tiek nogādāts slimnīcā, kur veic steidzamu operāciju. Verners uzzina, ka Kristofa dēļ Roberts pārcēlis viņa golfa turnīru uz vēlāku laiku un pieprasa mainīt lēmumu. Andrē plāno dārgas kāzas un paziņo Alfonsam, ka rēķinās ar viņa finansiālo atbalstu.
+

Dienas ziņas

18:00
+

Kultūras ziņas

18:29
+

Sporta ziņas

18:44
+

Laika ziņas

18:51
+

Ceturtā studija

18:56
+

Aizliegtais paņēmiens

19:30
+

Panorāma

20:30
Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.
+

Sporta ziņas

20:59
+

Laika ziņas

21:08
+

V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts

21:15
Tiekamies ziedonī un dziedonī - tā varētu teikt par nākamo maija trīs spēļu ciklu, kurā piedalīsies Rīgas Doma Kora skolas audzēkņi , talantīgi un gudri erudīti, šādā veidā atzīmējot skolas 25 gadu jubileju. Skolas audzēkņi gan būs līdzjutēju lomās, jo uz Uģa Joskta jautājumiem atbildēs skolas pedagogi, absolventi un vecāki. Lūk, pirmajā duelī piedalīsies pedagogi ( kapteinis Jurģis Cābulis) un audzēkņu tētu komanda ( kapteinis Jānis Kumsārs). Spēles notiks ierastajā "VIP" spraigi draudzīgajā gaisotnē, tikai šoreiz pirms starta katram dalībniekam būs jādzied izlozēta tautasdziesma vai jānospēlē tā ar mūzikas izstrumentu. Jurģis Cābulis, komandas kapteinis. Kordiriģents un Rīgas Doma kora skolas diriģēšanas nodaļas vadītājs. Skolas patriots 20 gadus - kopš brīža, kad sāka mācīties 1.klasē. Vienmēr lepns par savām saknēm! Brīvbrīžos aizraujas ar prāta asināšanu - pārliecināts, ka tādā kompānijā spēle nevar neizdoties. Aira Birziņa, kordiriģente un diriģēšanas pedagoģe, Doma skolā jau 19 gadus vada Rīgas Doma meiteņu kori. Šis Airai ir risks, jo prāta spēlē pirmo reizi un auditorija lielāka nekā Dziesmusvētku kopkoris! Indriķis Veitners, sadarbība ar Doma skolu kopš 2003. gada, kad, pateicoties Jāņa Ērenštreita atbalstam, tika dibināta Latvijā pirmā džeza skola. Kopš tā brīža Doma skola kļuvusi kā otrās mājas! Prāta spēlēs pēdējo reizi piedalījies saulainajā 1993 gadā. Toreiz gājis dikti jautri - cer, ka tā būs arī šoreiz! Jānis Kumsārs, komandas kapteinis, Domskolu apmeklē jau astoņus gadus un pēdējos četrus to dara divtik sparīgi. Savu izvēli par labu šai skolai pamato ar faktu, ka tā ir vecākiem visdraudzīgākā mācību iestāde. Ikdienu pavada strādājot savā advokātu praksē, ir vīna entuziasts. Gundars Rēders, tētis diviem audzēkņiem: Jēkabam un Gustavam. Ļoti senos laikos dziedājis Emīla Dārziņa speciālās mūzikas vidusskolas zēnu korī, ko vadīja Doma skolas dibinātājs Jānis Ērenštreits. Tagad dzied pie moto vai auto stūres un vēl , kad šīs mājas - Latvijas Televīzijas, kolēģi palūdz! Daniels Pavļuts, tētis, sirdī mūziķis, strādā par politiķi. Daudzus gadus sapņojis par piedalīšanos spēlē VIP, nu nevarējis iedomāties, ka iespēju izgādās abi foršie dēli, kuri mācās Doma skolā! Sveic visu Rīgas Doma skolas saimi jubilejā un tic, ka kopā ar "rozīšiem", "horeogrāfiem" un "dārziņiešiem" Nacionālo Mākslu vidusskola taps par labāko skolu Latvijā!
+

Sporta studija

22:00
Kārtējais analītiskais sporta raidījums un tajā noteikti daudz par hokeju – Pasaules čempionātā šonedēļ gaidāma kulminācija, būs izslēgšanas spēles. Būs daudz reportāžu par mūsējiem šajā turnīrā, būs analīzes un prognozes, taču bez hokeja noteikti arī par citiem veidiem un citām tēmām, uzsvaru liekot uz mūsu pašu sportistiem lielajās sacensībās un turnīros. Studijā būs arī plašāka saruna ar kādu no mūsu varoņiem, būs tradicionālās rubrikas un iespējami konkursi arī skatītājiem.
+

Aculiecinieks

22:45
+

Nakts ziņas

23:00
Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!
+

Sporta ziņas

23:09
+

Laika ziņas

23:11
+

De facto

23:20
Raidījuma De facto pamatu veido žurnālistu pētniecība, analīze, prognozes un versijas. De facto tapšanā piedalās arī LTV Ziņu dienesta žurnālisti, kas uz nedēļā svarīgāko lūko paraudzīties no cita skatupunkta.
+

Pasaules panorāma

00:50
+

Nacionālie dārgumi 100 g kultūras

01:20
+

1000 jūdzes Zelta krastā

05:00
+

100 līdz 100

05:30
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.