TV3

Pēdējais īstais vīrs

06:25
Maiks ir tūrisma un sporta preču veikala mārketinga direktors. Viņam pašam patīk mesties piedzīvojumos, kad viņš dodas komandējumos. Tomēr, ja darbā Maiks ir īsta zvaigzne, mājās viņa dzīvi pilnībā pārvalda sieva Vanesa un trīs meitas – 22 gadus vecā Kristina, 17 gadus vecā Mendija un 14 gadus vecā Īva. Vanesa, kura ilgus gadus bijusi mājsaimniece un pieskatījusi bērnus, beidzot ir atgriezusies darbā, kur ātri vien dabūjusi paaugstinājumu. Tā kā nu viņa ir vairāk noslogota un nespēj tik daudz laika veltīt mājām, Maikam bērnu audzināšanai jāpievēršas vairāk nekā jebkad agrāk. Un izrādās, ka tas ir ne tikai grūti, bet arī aizraujoši un jautri!
+

Auniņa Šona piedzīvojumi

06:50
Šons ir auniņš, kurš īsti neiederas ganāmpulkā – viņš vienmēr iekuļas kādās nepatikšanās, noved visu baru no ceļa, regulāri sabojājot visa ganāmpulka rāmo ikdienu. Katra diena mazajam Šonam un viņa draugiem atnes jaunus piedzīvojumus.
+

Auniņa Šona piedzīvojumi

07:00
Šons ir auniņš, kurš īsti neiederas ganāmpulkā – viņš vienmēr iekuļas kādās nepatikšanās, noved visu baru no ceļa, regulāri sabojājot visa ganāmpulka rāmo ikdienu. Katra diena mazajam Šonam un viņa draugiem atnes jaunus piedzīvojumus.
+

Transformeri: roboti maskējas

07:05
Uz Zemes avarē Autobota cietuma kosmosa kuģis, uz kura klāja ir vairāki simti visvairāk meklēto noziedznieku, kuri izklīst pa visu apkārtni. Kamene, kas strādā par policistu uz Kibertrona, nu tiek nosūtīts misijā uz Zemi, kur viņam kopā Stiprinieci, Sānbliezi un vēl virkni uzticamu draugu jānotver visi izbēgušie noziedznieki, pirms tie paspēj nodarīt neatgriezenisku ļaunumu Zemei un cilvēcei.
+

Ogijs un tarakāni

07:35
Kaķis Ogijs kopumā ar dzīvi ir apmierināts, taču viņa mieru traucē nekaunīgu un kaitinošu tarakānu bariņš. Ogijam nekas cits neatliek, kā mēģināt mazajiem nekauņām atriebties. Tā nu viņu dienas tagad paiet – Ogijs pret tarakāniem – kurš kuram dzīvi padarīs neciešamāku?
+

Ogijs un tarakāni

07:40
Kaķis Ogijs kopumā ar dzīvi ir apmierināts, taču viņa mieru traucē nekaunīgu un kaitinošu tarakānu bariņš. Ogijam nekas cits neatliek, kā mēģināt mazajiem nekauņām atriebties. Tā nu viņu dienas tagad paiet – Ogijs pret tarakāniem – kurš kuram dzīvi padarīs neciešamāku?
+

Ogijs un tarakāni

07:55
Kaķis Ogijs kopumā ar dzīvi ir apmierināts, taču viņa mieru traucē nekaunīgu un kaitinošu tarakānu bariņš. Ogijam nekas cits neatliek, kā mēģināt mazajiem nekauņām atriebties. Tā nu viņu dienas tagad paiet – Ogijs pret tarakāniem – kurš kuram dzīvi padarīs neciešamāku?
+

Ikdienas ainiņas

08:00
Mets kļūst par Sofijas futbola komandas treneri, taču viņam ir jātiek galā ar bērnu uzmācīgajiem vecākiemGregs un Džena atrod risinājumu ieilgušai problēmai.
+

Ikdienas ainiņas

08:25
Tims tiek pie tetovējuma, kurš izrādās kļūdainsMets pēdējā brīdī steidz sarīkot Valentīna dienas vakariņasGregs un Džena cenšas izdomāt, vai viņi vēlas vēl vienu bērnu.
+

Zvaigznes ceļo

08:55
Piedāvājam jums eksotikas pilnu ceļojumu, kas skatīts ar kādas Latvijas zvaigznes acīm. Tautā iemīļoti cilvēki sniedz ieskatu savdabīgā kultūrā un tradīcijās, tomēr galvenokārt uz savas ādas izbauda visu neikdienišķo un brīžiem trakulīgo. Saule un tuksneša karstās smiltis aizvedīs piedzīvojumu ceļotāju un Playground rīkotāju Sibillu Šlegelmilhu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, komponists Uldis Marhilēvičs iepazīs vasaras un ziemas kontrastus saulainā Turcijas pavasarī, dziedātāja Liene Šomase dosies eksotiskā Nīlas kruīzā Ēģiptē, operdziedātāja Sonora Vaice piedzīvos savu sapņu ceļojumu Seišelu salās, uz Holandes ziedu laukiem un piedzīvojumiem dosies Ieva Adamss, savukārt ceļojumu sērijas noslēgs aizraujošs raidījums Baltkrievijā.
+

Superbingo

10:00
Loterijas SuperBingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Pesecka, kā arī atraktīvais Armands Simsons.
+

Gatava pārvērtībām

11:05
Kopā atkal pulcējas sievietes, kurām ir vēlme mainīt sevi un savu dzīvi, pie kam darīt to ekspertu vadībā. Katrā raidījumā dzirdēsim sieviešu stāstus par to, kāpēc tieši viņām ir nepieciešamas pārvērtības. Dalībnieces un iemesli, kas viņas atveduši uz raidījumu, ir visdažādākie, tomēr mērķis visām viens. Raidījuma eksperti, tāpat kā iepriekšējā gadā, ir stiliste Žanna Dubska, modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs un jaunā stiliste, modes dizainere un grima māksliniece Natālija Zolberga. Sezonas jaunums – raidījumam pievienojas arī “Veselības centrs 4” estētiskās medicīnas ekspertu komanda, kas nepieciešamības gadījumā veiks pat plastiskās operācijas!
+

Sīči dara trakas lietas

11:50
Kuram gan ir vissirsnīgākie smiekli? Kurš prot visaizraujošākās rotaļas? Kurš prot pastrādāt visneiedomājamākos nedarbus? Protams, ka bērni! Kur bērni, tur vienmēr garantēta jautrība! Un ja vēl to izdodas nofilmēt, tad jautrība garantēta visiem! Šajā raidījumā apskatāmi mājas video ar bērniem, kas dara vistrakākās lietas.
+

Noķeriet sīko

12:10
Divpadsmit gadu vecā Medija kopā ar draugiem nolēmusi aplaupīt banku, lai iegūtu naudu sava smagi slimā tēva operācijai. Viņš ir pieredzējis kalnos kāpējs, kas traumējoša kritiena rezultātā ir paralizēts un lēnām mirst. No viņa iegūtās alpīnisma prasmes ir tieši tas, kas Medijai vajadzīgs sava plāna realizācijai. Turklāt viņai ir ļoti labi draugi – viens datorģēnijs un otrs brīnumbērns. Tā nu viņi, izmantojot savas īpašās spējas, gatavojas aplaupīt supertehnoloģijām aprīkotu banku.
+

Harijs Poters un Jauktasiņu Princis

14:05
Voldemorts arvien vairāk pārņem savā varā vientiešu un burvju pasauli. Cūkkārpa vairs nav droša patvēruma vieta. Harijam ir aizdomas, ka briesmas draud pat skolas sienās, taču Dumidoram vairāk rūp gatavošanās pēdējai kaujai, par kuras straujo tuvošanos nav šaubu. Kopā viņi meklē veidu, kā uzlauzt Voldemorta aizsardzību. Neraugoties uz drūmajiem apstākļiem, Hariju, Ronu, Hermioni un viņu klasesbiedrus skar romantiskas jūtas. Gaisā virmo mīlestība, bet briesmas ir neizbēgamas, un Cūkkārpa var pārvērsties uz visiem laikiem.
+

Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra

17:05
Kas var būt lieliskāks par vismīļāko aizvēsturisko draugu atgriešanos? Šoreiz Manijs ar biedriem atklāj zudušu pasauli, kurā mājo zvērīgi dinozauri. To vidū ir arī īdzīgs tiranozaurs, kam kārtojami īpaši rēķini ar sliņķi Sidu. Arī smieklīgā vāverēna dzīvē pienācis pārmaiņu laiks – viņš sastop neatvairāmi daiļu vāveru jaunkundzi, bet nekad jau nevar tā īsti zināt, vai dāma alkst nolaupīt viņa sirdi vai kvēli dievināto zīli.
+

Nekā Personīga

19:00
Raidījums
+

Spektrs

20:00
Džeimss Bonds (Daniels Kreigs) atgriežas pēc pēdējā M nāves. Pēc Bonda nesankcionētās darbības Mehiko MI6 vadītājs (Ralfs Fainss), kurš sastopas ar varas spēlēm par slepenā dienesta saglabāšanu, viņu atstādina. 007 saņem Q (Ben Bens Višovs) un Miss Monīpenija (Naomie Harris) atbalstu un palīdzību, dodoties slepenā misijā. Visur ir draudošas norādes par ēnā tītu organizāciju, kas ir bijusi atbildīga par apdraudējumu, ar kuru viņš sastapies pēdējās misijās. Bonda izmeklēšana nonāk līdz personai, kura viņu satricina līdz sirds dziļumiem.
+

Mobilais

23:00
Raiena mobilajā tālrunī atskan citam adresēts zvans, kas viņu ierauj drudžainā mēģinājumā izglābt nolaupītās Džesikas Mārtinas (Kima Besindžere) dzīvību. Par Džesiku Raiens nezina neko – ir vienīgi dzirdējis viņas pieklusināto, pārbiedēto balsi klausulē. Viņu negribot ierauj melu un slepkavību pasaulē, no kuras viņš cenšas paglābt nelaimīgo sievieti. Džesikas un viņas ģimenes dzīvības ir viņa rokās, bet kas viņu gaida klausules otrā galā? Kāda būs cena, ko nāksies samaksāt?
+

Tātad… Karš!

00:55
Pasaules bīstamākie CIP aģenti ir nešķirami kolēģi un labākie draugi, taču tad abi iemīlas vienā sievietē. Puiši ir palīdzējuši gāzt veselas ienaidnieku nācijas, taču tagad izmanto savu spēju un nebeidzamo tehnikas arsenālu, lai uzveiktu pašu galveno ienaidnieku - viens otru.
+

Laiks mazulim

02:40
Odrija un Tomijs jau ilgu laiku cenšas tikt pie bērna, taču neveiksmīgi. Par lielām šausmām Tomijam, tā vien šķiet, ka pie vainas varētu būt tieši viņš. Pārbijies, ka viņa laulība ir apdraudēta, Tomijs sauc palīgā savus uzticamākos draugus, lai aplaupītu spermas banku, kurā viņš pats bijis donors pirms daudziem gadiem. Kā jau jebkurā šaubīgā un slikti izplānotā shēmā, arī šajā daudz kas var noiet greizi, un tā arī notiek. Šis jautrais un bīstamais piedzīvojums parādīs, uz ko ir spējīgi cilvēki, lai tiktu pie bērna, un vienlaicīgi pārbaudīs Tomija un Odrijas attiecību stiprumu.
+

Papucīši

04:10
Deivids nejauši ienes mājā blaktis, tāpēc viņiem abiem ar Īlaju nākas gulēt birojāKamilla iegūst galveno lomu vietējā teātra izrādēKrofords viņai palīdz sagatavoties.
+

Papucīši

04:35
Īlajs sāk apšaubīt to, cik stipra ir viņa un Vornera draudzība, jo Vorners ikgadējā virtuālā tenisa turnīrā par partneri izvēlas KamilluKrofords un Deivids arī cīnās par draudzību.
+

Papucīši

05:00
Deivids ar necieņu izturas pret Īlaju komiksu kolekciju, tāpēc Īlajs komiksus pārvieto uz noliktavuKad noliktavā notiek laupīšana, komiksi uzrodas negaidītā vietā.
+

Papucīši

05:25
Īlajs un Vorners nejauši rada aizdomas, ka viņi slikti izturas pret saviem tēviem, tāpēc viņiem tēvus uz laiku atņemSākumā abi nopriecājas, bet vēlāk nolemj tēvus izglābt.
+

Uzvarētājas & zaudētājas

05:55
Pilsētā pazūd elektrībaDažiem šis notikums nāk par labu, bet citiem ‒ tieši pretējiKad Beka beidzot sāk atgūties, viņa ierauga Metu kopā ar citu sievieti.
+

Top

06:00 Dora the Explorer 06:00 Little Duck´s Morning 06:00 Snatched 06:10 Егерь 06:20 Dora the Explorer 06:30 The Missing (2003) 06:40 Kalnu slēpošana. Milzu slaloms vīriešiem 06:40 Врач 06:45 Robocar Poli 06:45 Shimmer and Shine 06:45 Красота требует! 06:50 Auniņa Šona piedzīvojumi 06:55 Stand up 07:00 END 07:00 Slugterra 07:00 Badminton: 2018 European Men´s & Women´s Team Championships. Kazan, Russia 1/2 Final (M) 07:00 League of Legends: IEM Katowice 2017 07:05 Transformeri: roboti maskējas 07:05 The Musketeers 07:10 Shimmer and Shine 07:15 Aoi un Hinatas piedzīvojumi kalnos 07:20 Территория заблуждений с Игорем Прокопенко 07:30 Tashi 07:30 Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs 07:35 The Butler 07:40 Blaze and the Monster Machines 07:45 Ready Jet Go! 07:50 Šaurā zilā strīpiņa 07:55 Pasaules bīstamākie šoferi 08:00 Blaze and the Monster Machines 08:05 The Musketeers 08:15 Littlest Pet Shop 08:15 Distanču slēpošana. 4 x 10 km stafete vīriešiem 08:25 Paw Patrol 08:35 Alaska’s Wildest City 08:45 Peppa Pig 08:50 Peacekeeper (1997) 08:55 Thomas & Friends 09:00 Nella the Princess Knight 09:00 LNT Brokastis 09:05 Bleak House 09:05 Brace for Impact 09:10 Horrid Henry 09:10 Знахарь 09:20 Regal Academy 09:25 Transformers: Rescue Bots 09:45 Непутевые заметки 09:50 Beyblade Burst 09:50 Regal Academy 09:55 Olimpisko spēļu ziņas 10:00 Новости 10:00 Путешествие пана Кляксы 10:00 Boxing: WBA & IBO Super Middleweight Titles 1/2 Final 1. George Groves vs. Chris Eubank Jr. 10:05 Hokejs. Čehija - Šveice 10:10 A Walk To Remember 10:15 The Mysteries of Alfred Hedgehog 10:15 SpongeBob Squarepants 10:30 Amazing Spiez 10:35 The Tale of Despereaux 10:35 Dreamhouse 10:45 ALVINNN!!! and the Chipmunks 10:55 The Wild Adventures of Blinky Bill 10:55 ALVINNN!!! and the Chipmunks 11:05 Gatava pārvērtībām 11:10 Angry Birds 11:15 The Fairly OddParents 11:15 The Ranch 11:30 The Fairly OddParents 11:40 Sandra, the Fairytale Detective 11:55 SpongeBob Squarepants 11:55 Athletics: IAAF Diamond League. Season Review 2017 12:00 Horrid Henry 12:00 ПроСТО кухня 12:05 Forbidden History 12:05 Contraband 12:15 Thomas & Friends 12:15 SpongeBob Squarepants 12:15 Whiplash 12:30 Peppa Pig 12:35 Rufus 12:40 Transformers: Rescue Bots 12:40 Mani remonta noteikumi 12:45 V8 Supercars: Coates Hire Newcastle 500 Highlights 12:55 Motosport: WRC 2018 Rally Sweden. Stage 3 12:55 Motosport: WRC 2018 Rally Sweden. Stage 3 13:00 Bobslejs. 1. brauciens divniekiem 13:05 Oddbods 13:15 Littlest Pet Shop 13:15 Biatlons. 15 km ar kopīgu startu vīriešiem 13:20 The Thundermans 13:25 Знахарь 13:40 The Ranch 13:45 Atslēgas 13:50 The Thundermans 13:50 Out Of Sight 14:00 Bobslejs. 1. brauciens divniekiem 14:00 Learning to Drive 14:05 Harijs Poters un Jauktasiņu Princis 14:10 Amazing Spiez 14:15 Every Witch Way 14:25 Selfless 14:30 Football: UEFA CL Magazine 14:35 The Wild Adventures of Blinky Bill 14:40 Bobslejs. 2. brauciens divniekiem 14:45 Every Witch Way 14:45 Formula 1: Belgium GP 14:50 Horrid Henry 14:50 Badminton: 2018 European Men´s & Women´s Team Championships Kazan, Russia. Final (M) 15:00 Badminton: 2018 European Men´s & Women´s Team Championships Kazan, Russia. Final (M) 15:05 Sandra, the Fairytale Detective 15:05 Pēdējais cilvēks uz zemes 15:10 Every Witch Way 15:15 Ээхх, Разгуляй! 15:25 Robocar Poli 15:30 Pēdējais cilvēks uz zemes 15:35 Every Witch Way 15:45 Tashi 15:45 Hokejs. Zviedrija - Somija 15:55 We Were Soldiers (2002) 16:00 Pēdējais cilvēks uz zemes 16:00 A Monster Calls 16:05 Every Witch Way 16:05 Ready Jet Go! 16:15 Animal Super Parents 16:30 Bunsen Is a Beast 16:30 Pēdējais cilvēks uz zemes 16:35 Slugterra 16:45 The Notebook 16:55 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 17:00 Я могу! 17:05 Beyblade Burst 17:20 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 17:35 The Mysteries of Alfred Hedgehog 17:50 The Fairly OddParents 17:50 Littlest Pet Shop 17:55 Football: Millwall/Rochdale AFC-Newport City/Tottenham Hotspur 18:00 Eye in the Sky 18:15 SpongeBob Squarepants 18:15 Hostage 18:20 Amazing Spiez 18:25 Province 18:40 SpongeBob Squarepants 18:50 The Ranch 18:55 Sveika, tas esmu es! 19:00 Nekā Personīga 19:00 NASCAR Highlights: Daytona 500 19:10 Teenage Mutant Ninja Turtles 19:10 Monkeys Revealed 19:10 Tres Metros Sobre el Cielo 19:15 The Wild Adventures of Blinky Bill 19:30 Thomas & Friends 19:30 Golf: NBO Oman Open 19:40 School of Rock 19:45 Peppa Pig 19:55 Transformers: Rescue Bots 20:00 Great Barrier Reef with David Attenborough 20:00 Mad Max: Fury Road 20:00 Spektrs 20:00 Badminton: 2018 European Men´s & Women´s Team Championships Kazan, Russia. Final (W) 20:05 Henry Danger 20:10 LNT ziņu TOP 10 20:10 Ghost Rider 20:25 Robocar Poli 20:28 The Thundermans 20:30 Panorāma 20:40 Tashi 20:55 Bunsen Is a Beast 20:55 Ready Jet Go! 20:55 Galapagos 20:55 Знахарь 21:00 Labāk vēlu nekā nekad 21:00 Последний охотник на ведьм 21:05 Lieliskais gadsimts 21:20 Bunsen Is a Beast 21:25 The Mysteries of Alfred Hedgehog 21:30 Tengo Ganas de Ti 21:35 Vectēvs, kas bīstamāks par datoru 21:40 Slugterra 21:50 SpongeBob Squarepants 21:50 Rogue Earth 21:55 Экипаж 22:00 The Private Lives of Royalty 22:00 Personal Shopper 22:05 Beyblade Burst 22:10 Lieliskais gadsimts 22:15 SpongeBob Squarepants 22:20 Machete Kills 22:30 Sandra, the Fairytale Detective 22:45 Teenage Mutant Ninja Turtles 23:00 Mobilais 23:00 Badminton: 2018 European Men´s & Women´s Team Championships Kazan, Russia. Final (M) 23:10 Teenage Mutant Ninja Turtles 23:15 Laikiem pāri. Festivāla "Trīs zvaigznes" ieskaņas koncerts 23:40 The Fairly OddParents 23:55 Strangerland 00:00 The World´s End 00:05 The Fairly OddParents 00:15 Sešas lodes 00:20 Blade 00:25 Planet Europe and Beyond 00:35 Henry Danger 00:55 Henry Danger 00:55 Tātad… Karš! 01:25 The Thundermans 01:45 Mummy: Tomb Of The Dragon Emperor 01:50 The Thundermans 01:50 Astotā komanda: ienaidnieka aizmugurē 02:00 On the Edge 02:00 Football: Millwall/Rochdale AFC-Newport City/Tottenham Hotspur 02:10 Hokejs. Kanāda - Koreja 02:20 Teenage Mutant Ninja Turtles 02:45 Teenage Mutant Ninja Turtles 03:10 SpongeBob Squarepants 03:25 The Bucket List 03:30 SpongeBob Squarepants 03:40 X-Men: Apocalypse 03:55 The Fairly OddParents 04:15 The Fairly OddParents 04:40 Henry Danger 04:55 Programmas beigas 05:00 Henry Danger 05:25 The Thundermans

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.