TV3

Rastijs Rivets

06:20
+

Atriebēji, esiet gatavi!

06:50
+

Princese bruņiniece Nella

07:25
+

Draugi

07:45
+

Draugi

08:15
+

Kobra

08:45
Semīrs un Bens gatavojas pavadīt nedēļas nogali Bena māsas Jūlijas kāzās. Kad notiek līgavas zagšana, nevienam nerodas aizdomas, ka kāds pa īstam vēlas nolaupīt miljonāra meitu Jūliju. Taču Bens saņem nolaupītāju vēstuli, kurā tiek pieprasīta izpirkuma nauda. Tomēr šķiet, ka nauda nav vienīgais, ko noziedznieki vēlas.
+

Makgaivers

09:55
18.sērija Lidojums kopā ar Džeku Daltonu Makgaiveram gandrīz beidzas traģiski. Vēlāk Makgaivers un Džeks Daltons lidmašīnu angārā atrod zīdaini. Bērna māte ir Džeka Daltona bijusī draudzene, kura nu nonākusi nepatikšanās. Ir iespēja, ka Džeks ir bērna tēvs.
+

Simpsoni

11:20
Kaut kur Amerikas vidū ir pilsēta, vārdā Springfīlda. Šai gluži parastajā pilsētā dzīvo gluži parasta ģimene Simpsoni: papus Homērs, dumiķis, kas strādā kodolreaktorā; visnotaļ prātīgā mamma Mārdža, mājsaimniece; izcili gudrā un talantīgā mazā Liza; viņas brālis dauzoņa Bārts un mazā Megija. Lai gan ģimene šķiet visnotaļ ikdienišķa, viņu dzīve ir neparastiem notikumiem bagāta un skar mūs visus interesējošas tēmas – no attiecībām ģimenē līdz pat pilsētas un visas cilvēces nākotnei... „Simsoni” ir kulta seriāls jau no tā radīšanas brīža, pateicoties veselīgajam, asajam humoram un veidotāju izdomai. Seriāls savā pagaidām 21 sezonā laidis klajā vairāk nekā 440 sēriju un nopelnījis vairāk nekā 20 slaveno „Emmy” balvu. Un kā saka „Simpsonu” tēvs Mets Gronings (Matt Groening): „Beigas vēl nav redzamas.”
+

Palikt vai pārvākties. Vankūvera

11:50
+

Gordona Remzija Šausmas virtuvē

12:50
7. sērija Pavārs Gordons Remzijs jau gadu apbraukā ASV, cenšoties palīdzēt neveiksmīgiem restorānu īpašniekiem. Tagad viņš ir atgriezies, lai noskaidrotu, kā viņiem ir veicies.
+

Tētuka meitiņas

13:50
31. sērija
+

Draugi

14:25
+

Draugi

14:55
+

Dullās sacensības Neiespējamā misija

15:25
+

Palikt vai pārvākties. Vankūvera

16:50
+

Māmiņas

17:50
11.sērija Vika sastrīdas ar Vaņu par to, kura darbs ir svarīgāks un noslēdz neparastas derības. Ja Vikai izdosies pārdot kaut vienu automašīnu salonā, kurā strādā Vaņa, tad viņam nāksies atzīt visas androloga darba priekšrocības. Juļa tikmēr mēģina pārsteigt savu priekšnieci – viņa dodas uz VIP ballīti, lai iegūtu ekskluzīvas fotogrāfijas. Aņas ideja uzlikt plauktu vannas istabā izvēršas par katastrofu.
+

Māmiņas

18:25
12.sērija Ģenerāltīrīšanas nobeigumā Roma saslimst, bet Juļa uzskata, ka viņš ir simulants, jo 37,2 grādi nav nekāda temperatūra. Viņa nolemj vīru izjokot – pievieno viņa kompotam miega zāles un miegā apzīmē viņu. Aņa veikalā nejauši satiek Sergeju, kurš laipni piedāvājas pavest viņu. Aņa izmanto to kā iespēju sadusmot bijušo vīru. Vikai šķiet, ka viņa ir izskaitļojusi savu slepeno pielūdzēju.
+

TV3 Ziņas Live

19:00
+

Bez Tabu Live

19:35
+

Kāsla metode

21:00
15.sērija Kāsls izstāsta Beketai par video, ko viņš uzgājis Holivudā. Beketa izmeklē policijas akadēmijas studenta slepkavību – viņš nošauts ar ieroci, kas pieder akadēmijai. Tas ātri sašaurina aizdomās turamo loku, tomēr tie visi ir labi sagatavoti topošie policisti, kuri labi pārzina izmeklēšanas metodes. Kā atrast īsto vainīgo?
+

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

22:00
4.sērija Notiek ballīte pie Dīksona, bet to izjauc izsaukums – kādā mājā noticis pamatīgs sprādziens. Kad noskaidrojas, ka to izraisījis jauns vietējais vīrietis Adams, kurš pats gājis bojā, bet pēdējā laikā interesējies par džihādistiem, rodas jautājums – vai viņš darbojies viens? Tā kā kaimiņiene apgalvo, ka dzīvoklī vienmēr bijis vēl kāds, un tiek atklāts, ka Adams nesen iegādājies krietni vien vairāk sprāgstvielu. sākas skrējiens ar laiku – jāatrod terorista pārinieks, kamēr nav noticis vēl kāds sprādziens.
+

Aklā zona

23:00
22.sērija Velleram kopā ar CIP direktoru Kītonu izdodas izbēgt no bunkura. Viņiem izdodas atklāt Šeperdes plānus un kopā tos arī izjaukt. Cīnoties ar Romānu, Džeina atkal nespēj viņu nogalināt un ļauj viņam aizbēgt. Šeperde tiek arestēta, un komanda var līksmot. Džeina un Vellers atjauno savas attiecības un neslēpj tās ne no viena… Pēc diviem gadiem Džeina nezināmu iemeslu dēļ ir pametusi Velleru un FIB un dzīvo kalnos kopā ar mūķenēm. Pie Džeinas ierodas Vellers un lūdz palīdzēt atrast Patersoni, Rīdu un Zapatu, kuri pēkšņi pazuduši. Velleram līdzi ir kaste, kurai virsū Džeinas vārds – to atvērt var tikai, abiem reizē pieskaroties. Kastē ir metāla priekšmets, kurš izgaismo Džeinas tetovējumus.
+

Labais ārsts

00:00
10.sērija Pēc vairākkārtējiem Glāsmana ierosinājumiem Šons beidzot piekrīt apmeklēt psihoterapeitu. Tomēr drīz vien Šons maina savas domas, kad kāds pacients iedrošina viņu neļaut citiem kontrolēt viņa dzīvi. Klēra nonāk nepatīkamā situācijā, kad viņai šķiet, ka doktors Koils izrāda viņai nepiedienīgu uzmanību. Iejaucas Džareds – viņš piedraud Koilam un tiek atlaists no darba. Pēc saspringtām vakariņām ar savu tēvu un Melendezu Džesika paziņo, ka negrib bērnus.
+

Kobra

01:00
Semīrs un Bens gatavojas pavadīt nedēļas nogali Bena māsas Jūlijas kāzās. Kad notiek līgavas zagšana, nevienam nerodas aizdomas, ka kāds pa īstam vēlas nolaupīt miljonāra meitu Jūliju. Taču Bens saņem nolaupītāju vēstuli, kurā tiek pieprasīta izpirkuma nauda. Tomēr šķiet, ka nauda nav vienīgais, ko noziedznieki vēlas.
+

UgunsGrēks

02:00
30.sērija Zenta un Jezups dusmojas par to, ka Aivars viņiem uzdod papildu darbus. Silvija izdomā asprātīgu veidu, kā izvairīties no maksāšanas Manfrēdam. Krista un Alise izplata viesnīcā fotogrāfijas, kurās Aivars redzams divdomīgās situācijās. Jezups ierauga kompromitējošās fotogrāfijas, un viņu tās uzjautrina. Aivars ir sašutis par situāciju un lūdz Jezupu viņam palīdzēt. Jezups piekrīt, un abi mēģina jaunās šantāžistes pieķert nozieguma vietā.
+

UgunsGrēks

02:30
31.sērija Alise un Krista nolemj nosvinēt to, ka dabūjušas no Aivara naudu. Lidija ir sašutusi par to, ka ģimenes bizness pēdējo mēnesi ir strādājis ar zaudējumiem. Gatis uzaicina Danu uz tikšanos. Dana ir spiesta izdomāt veidu, kā atbrīvoties no Vadima nepārtrauktās klātbūtnes. Aivars lasa Alisei un Kristai morāli par viņu nepareizo uzvedību. Jezupam meiteņu rīcība nešķiet tik krimināla, turklāt viņam Alise sāk iepatikties.
+

TV3 Ziņas

03:05
+

Bez Tabu

03:45
+

Pēdējais cilvēks uz zemes 2

05:00
4. sērija Kerola paziņo, ka Fila ieslēgšana kauna stabā ir necivilizēts soda veids, tāpēc grupa izlemj viņu uz nedēļu ieslodzīt savrupmājas sporta zālē. Fils jūtas pelnījis sodu par draudēšanu pārējiem un uzstāj, ka ieslodzījumam jāilgst piecas nedēļas. Kādu nakti viņš mēģina nozagt sieru un saņem jaunu sodu. Pārkāpumi mijas ar arvien dīvainākiem sodiem.
+

Pēdējais cilvēks uz zemes 2

05:25
5. sērija Grupa atrod dzīvus circeņus, kurus Kerola savāra pretīgā sautējumā. Tendijā mostas aizdomas pret Todu, kurš neēd circeņus un ir manīts ielavāmies kaimiņu mājā. Viņš atklāj, ka tur ir elektrība un saldētava ar speķi. Tods ir mielojies viens pats, nevienam neko neteikdams. Tendijs izlemj nevis nosūdzēt Todu, bet apvienoties ar viņu, lai tiktu pie speķa.
+

Iebraucēji

05:55
9. sērija Džesika apņemas nokārtot nekustamo īpašumu aģentu eksāmenu, taču satraucas par to, ka varētu neiegūt vislabāko rezultātu. Edijs cenšas piesaistīt Nikolas uzmanību.
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.