TV3

Impērija

06:10
9. sērija Kukija uzzina, ka Anika ir sazvērējusies ar Billiju Bereti, vienlaikus plānodama kāzas ar Lūšesu. Viņš iesaista visu ģimeni karā pret Aniku un Bereti, un visi izmisīgi cenšas noturēt „Impērijas” esošos māksliniekus un nolīgt jaunus. Andrē pārstāj lietot zāles pret bipolārajiem traucējumiem, zaudē savaldīšanos un nonāk psihiatriskajā slimnīcā.
+

Sūklis Bobs Kvadrātbiksis

07:20
+

Mazie kaķi

07:50
+

Mazie kaķi

08:00
+

Kika un Bobs

08:05
+

Kika un Bobs

08:25
+

Zoodārza slepenā dzīve

08:40
+

Sveika, Rīga!

10:00
+

Autoziņas

10:35
+

Radiņi

11:05
1.sērija Jauna ģimene Dace un Reinis Grāvīši negaidīti saņem no ceļojumu aģentūras vilinošu piedāvājumu atpūsties Itālijā. Vajag tikai izlemt, kas pieskatīs viņu abu meitu Katrīnu. Abi palīdzību lūdz saviem vecākiem, taču iesākumā abu vecāki aizbildinās ar aizņemtību, taču vēlāk viņus pārņem bailes, ka Katrīnu uz tik ilgu laiku pieskatīs citi, tāpēc gan Daces, gan Reiņa vecāki izlemj atbraukt uz Daces un Reiņa mājām pieskatīt savu mazmeitu kopīgiem spēkiem. Attiecības starp laukos dzīvojošajiem Daces vecākiem - Venerandu un Ivaru Cibuļiem un Reiņa vecākiem - Rasmu un Gunti Grāvīšiem nekādi nevar uzskatīt par siltām. Un, lūk, tagad viņiem kādu laiku nāksies pavadīt zem viena jumta, pierādot cits citam, ka tieši viņu audzināšanas metodes ir vislabākās viņu mazmeitai Katrīnai.
+

Izklausies redzēts

12:05
+

Trakais brīvībā

15:00
Tomass ir trīs gadus pavadījis cietumā. Pēc atbrīvošanas pie cietuma Tomasu sagaida viņa ekscentriskā māsa Vikija, pie kuras Tomass ievācas dzīvot un cenšas atsākt normāla cilvēka dzīvi, atdzīvināt ģimenes biznesu un atjaunot attiecības ar savu bijušo draudzeni. Drīz vien viņam nākas atskārst, ka nekas nav tik vienkārši, un brīva cilvēka dzīve var izrādīties pat sarežģītāka nekā tā ir cietuma sienās.
+

Brīnumainā aukle

17:00
Sedriks ir noskumis un nostalģisks atraitnis, kuram nav ne jausmas, kā nu tikt galā ar viņa septiņiem nepaklausīgajiem bērniem. Viņiem ar savu nejauko uzvedību ir izdevies aizbiedēt visas aukles – jau septiņpadsmit pēc skaita. Situācija atrisinās, kad nez no kurienes uzrodas brīnumaina aukle ar maģiskām spējām, kura ne tikai savalda mazos razbainiekus, bet ievieš jaunu kārtību visas ģimenes dzīvē.
+

TV3 Ziņas Live

19:00
+

Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra

19:35
Kas var būt lieliskāks par vismīļāko aizvēsturisko draugu atgriešanos? Šoreiz Manijs ar biedriem atklāj zudušu pasauli, kurā mājo zvērīgi dinozauri. To vidū ir arī īdzīgs tiranozaurs, kam kārtojami īpaši rēķini ar sliņķi Sidu. Arī smieklīgā vāverēna dzīvē pienācis pārmaiņu laiks – viņš sastop neatvairāmi daiļu vāveru jaunkundzi, bet nekad jau nevar tā īsti zināt, vai dāma alkst nolaupīt viņa sirdi vai kvēli dievināto zīli.
+

Mūmija 3: Skorpionu karalis

21:30
Sensenos laikos, vēl pirms piramīdu tapšanas, ļaunais karalis Memnons izmanto savas burves Kasandras gara spējas, lai paredzētu savas uzvaras. Kā pēdējo cerību cīņā pret Memnona centieniem pārņemt savās rokās visu pasauli atlikušo brīvo cilšu vadoņi nolīgst slepkavu Mataju, lai viņš nogalina burvi.
+

Radīti viens otram

23:20
Kad Džoels satiek Molliju, tas ir naids no pirmā acu uzmetiena. Abi ir no dažādām pasaulēm, piedevām viņu pasaules ir konfliktā – milzīgā sveču ražošanas korporācija, kurā strādā Džoels, draud iznīcināt nelielo Mollijas nelielo sveču ražotni. Taču pārsteidzošā un arī diezgan paredzamā kārtā šajās cīņās uzplaukst jūtas.
+

Trakais brīvībā

01:00
Tomass ir trīs gadus pavadījis cietumā. Pēc atbrīvošanas pie cietuma Tomasu sagaida viņa ekscentriskā māsa Vikija, pie kuras Tomass ievācas dzīvot un cenšas atsākt normāla cilvēka dzīvi, atdzīvināt ģimenes biznesu un atjaunot attiecības ar savu bijušo draudzeni. Drīz vien viņam nākas atskārst, ka nekas nav tik vienkārši, un brīva cilvēka dzīve var izrādīties pat sarežģītāka nekā tā ir cietuma sienās.
+

Simpsoni

02:50
3. sērija Viens no Springfīldas iemītniekiem mirst pēkšņā nāvē. Viņa bērēs pārējie domā par to, ko dzīvē nožēlo. Homērs nožēlo “Apple” akciju pārdošanu, bet Mārdža to, kādu mūziku klausījās grūtniecības laikā.
+

UgunsGrēks

03:10
50.sērija Sibilla pārmāca Fēliksu un Jevgēņiju par to, ka abi mēģinājuši izjaukt viņas attiecības ar Aivaru. Sandijas nekaunība aug augumā, un beidzot arī Gata pacietībai pienāk gals. Sibilla izkalpina Fēliksu, liekot sevi apkalpot numurā. Grīnbergs sastrīdas ar Evu un nolemj viņai atriebties. Sibilla sagādā Fēliksam patīkamu pārsteigumu. Pie Sandijas ierodas negaidīts viesis un apsola izstāstīt interesantus jaunumus.
+

UgunsGrēks

03:45
5. sērija Grupa atrod dzīvus circeņus, kurus Kerola savāra pretīgā sautējumā. Tendijā mostas aizdomas pret Todu, kurš neēd circeņus un ir manīts ielavāmies kaimiņu mājā. Viņš atklāj, ka tur ir elektrība un saldētava ar speķi. Tods ir mielojies viens pats, nevienam neko neteikdams. Tendijs izlemj nevis nosūdzēt Todu, bet apvienoties ar viņu, lai tiktu pie speķa.
+

TV3 Ziņas

04:20
+

Svešā Seja

05:00
27. sērija. Artis bez samaņas pamostas operāciju zālē, tur aizdomās Stefanu. Laura ar Stefanu cer, ka klīnikā neviens nezina patiesību. Artis dodas pie Henrija, lai noskaidrotu vainīgo. Oskaram mīklainos apstākļos no numuriņa pazūd ģitāra. Liene atzīstas zādzībā. Bruno noslēdz dīvainas derības ar Karīnu. Verners palielās Albertam par saviem mīlas sasniegumiem un tiek padzīts no darba.
+

Svešā Seja

05:35
28. sērija. Klīnikā notiek izmeklēšana par uzbrukumu Artim. Atrasti izbēgušā noziedznieka pirkstu nospiedumi. Cimdiņš domā, ka vainīgais ir kaut kur klīnikā. Cimdiņš paņem klīnikas darbinieku pirkstu nospiedumus. Patiesībai jānāk gaismā. Alberts panikā- pirmā darba diena bez Vernera. Artis un Madara uzzina patiesību par selfiju, ko Madara redzējusi Stefana telefonā. Ērika pārceļas uz viesu namu. Henrijs mēgina piedot Ērikai viņas kļūdas.
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.