LNT

LNT rīta ziņu raidījums "900 sekundes" Live

06:00
+

Daktere Kvinna 2

08:10
+

Lieliskais gadsimts

09:20
245. sērija Atgriežoties no medībām, jaunais princis Selims uz meža takas sastopas ar skaisto Eftāliju, kura viņu uzaicina uz savām mājām. Princis Bajazīds un Hūri Džihana kaļ slepenus plānus un ir iecerējuši drīzumā salaulāties. Aizvien jūtamāka kļūst spriedze Sultāna Suleimana un viņa vecākā dēla prinča Mustafas attiecībās. Pieaug janičāru karaspēka atbalsts jaunajam princim. Mustafa ierodas pie sava tēva sultāna un šoreiz sarežģītā situācija tiek atrisināta pārrunu ceļā.
+

Doktors Mārtins 8

10:40
3.sērija Mārtina un Luīzes ikdiena pēc Dženetas aizbraukšanas ir sarežģījusies – nākas plānot, kurš kad un kur vedīs mazo Džeimsu. Bērts un Als mēģina pierunāt Rūtu nepārdot fermu, tomēr Rūta ir lēmumu pieņēmusi. Bērts drīz vien met pie malas arī viskija ražošanu, tomēr Als nepadodas – viņš vēlas īrēt bāra telpas un strādāt.
+

Salas ārste. Jauns sākums Maurīcijā

11:40
Daktere Filipa Vāgnere ieradusies Maurīcijā, lai strādātu viesnīcā un apkalpotu tās sasirgušos viesus. Pārsvarā gan šie gadījumi ir vienkārši – uzlīmēt kādu plāksteri vai uzsmērēt kādu krēmu saules apdegumiem. Darbs kaulus nelauž, viesnīca atrodas pludmalē, saule spīd, un jau pirmajā vakarā Filipa ir iepazinusies ar bārmeni Maiku, ar kuru kopā izklaidēties. Liekas – vairāk neko nevarētu vēlēties. Tomēr ne jau aiz labas dzīves Filipa ir devusies uz otru pasaules galu. Pirmais viņas nopietni slimais pacients atsauc sievietes atmiņā pagātnes notikumus, taču viņa nedomā padoties cīņā par pacientu dzīvībām.
+

Degpunktā

14:00
+

Mūsu Čārlijs 15

14:30
+

Doktors Mārtins 8

15:30
4.sērija Luīza turpina studijas, un Mārtinam tas diez ko nepatīk, tāpēc viņš izjauc Luīzes pirmo internetnodarbību, pasakot profesoram, ko viņš domā par viņa teoriju. Alu un Morvenu pārsteidz Morvenas vecāki, kas negaidīti atgriezušies no Kenijas. Izrādās, ka Morvenas mātei ir aknu vēzis, un viņa pat nedomā ārstēties.
+

Krist kārdinājumā

16:35
74. sērija Tagadne: Rakela paziņo ārstam, ka viņa kopā ar bērniem ir izlēmusi neatslēgt Damianu no aparātiem. Ārsts atklāj, ka Mirjama vairs neapmaksās Damiana ārstēšanu. Godojs tiek sašauts, kad viņš cenšas sagūstīt Blasu Garido. Visentem un Migelam izdodas aizbēgt. Antonio pavēsta Santjago un Rakelai, ka uz pistoles, ar kuru nošāva Karolīnu, atrastie pirkstu nospiedumi pieder Damianam. Fede paziņo vecmammai, ka ieņems Damiana vietu uzņēmumā un nepieļaus, ka viņa manipulē ar viņu un piesavinās viņam un viņa ģimenei piederošo naudu. Pēc puiša aiziešanas Mirjama piezvana Andresam un paziņo, ka Fede zina par kreisajiem naudas darījumiem. Kad Federiko ierodas pie Andresa un paziņo, ka visu zina, Andress visu noliedz. Damians atver acis. Pagātne: Karolīna izstāsta vīram, ka ir Visentes parādniece, jo viņš izglāba viņu no tēva vardarbības un nogalināja tēvu viņas dēļ. Santjago viņai atvainojas. Agustīns mēģina pierunāt Florensiju neteikt nevienam par to, ko viņa dzirdēja. Godojs izstāsta Laurai par notikušo ar Seliju; viņa piedraud vīram ar pistoli, un brīdī, kad Godojs cenšas viņai pistoli atņemt, iešauj sev kājā.
+

Mani virtuves noslēpumi 9

17:40
+

LNT ziņas Live

17:50
+

Mani virtuves noslēpumi 9

18:00
+

Sievišķīgās atriebības 1

19:00
63.sērija Ieraudzījusi pie savas gultas stāvam visas savas ienaidnieces, Oija pārbīstas un apgalvo, ka neko nezina par notikušo. Tomēr neviena no viņām nenojauš, ka īstā vainīgā ir tā, kuras tobrīd nav starp viņām. Uz slimnīcu dodas arī Serhans. Vai viņš tur saskriesies ar savu sievu? Marve atrod bezsamaņā guļošo Rašelu un nojauš, ka pagātne ir atgriezusies viņu vajāt. Serhans apņemas atklāt, kas īsti notika ar Oiju, un pilnās burās ķeras pie lietas izmeklēšanas. Tomēr iegūtā informācija būs pretrunīga.
+

LNT ziņas Live

20:00
+

Degpunktā Live

20:40
+

Mīla piekrastē

21:10
Džena ir vientuļā māte, kura raksta grāmatas pusaudžiem. Viņai ir tikai piecas nedēļas laika līdz grāmatas nodošanas termiņam, tāpēc ikgadējais izbrauciens kopā ar bērniem būs veltīts rakstīšanai. Dženas apņemšanos draud sabojāt noīrētās vasaras mājas kaimiņš – skaļš un kaitinošs sērfotājs Lūkass ar suni. Viņš klausās skaļu mūziku, rītos guļ ilgi un ļauj savam sunim skraidīt, kur tam labpatīk. Džena jau domā par citas mājas meklēšanu, taču draudzene iesaka dot kaimiņam mazliet laika – divās nedēļās parasti esot skaidrs, vai izdosies sadzīvot vai nē. Šo divu nedēļu laikā Lūkass sadraudzējas ar Dženas bērniem, un arī Džena sāk domāt, ka varbūt viņš nav nemaz tik briesmīgs kā izskatās…
+

Amerikāņi 3

23:05
3. sērija Filips un Elizabete nomaskējušies pamanās uzstādīt noklausīšanās ierīci izsekojamās personas mobilajā telefonā, cerot iegūt informāciju par aģentu sarakstu. Noklausīšanās apdraud viņus pašus, jo FIB un CIP var konstatēt viņu iesaistīšanos. Elizabeti izseko un gandrīz notver, taču Filipam un VDK izdodas viņu izglābt. Oļegam jāpieņem grūts lēmums.
+

Dzīvīte brīvdienās

00:00
+

Sievišķīgās atriebības 1

00:30
63.sērija Ieraudzījusi pie savas gultas stāvam visas savas ienaidnieces, Oija pārbīstas un apgalvo, ka neko nezina par notikušo. Tomēr neviena no viņām nenojauš, ka īstā vainīgā ir tā, kuras tobrīd nav starp viņām. Uz slimnīcu dodas arī Serhans. Vai viņš tur saskriesies ar savu sievu? Marve atrod bezsamaņā guļošo Rašelu un nojauš, ka pagātne ir atgriezusies viņu vajāt. Serhans apņemas atklāt, kas īsti notika ar Oiju, un pilnās burās ķeras pie lietas izmeklēšanas. Tomēr iegūtā informācija būs pretrunīga.
+

Daktere Kvinna 2

01:20
+

15 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

02:05
Viens no pasaulē slavenākajiem pavāriem Džeimijs Olivers pagatavo divus vienkāršus, veselīgus un garšīgus ēdienus tikai pusstundas laikā, katram no tiem veltot vien piecpadsmit minūtes. Džeimija Olivera mērķis ir mainīt cilvēku neveselīgas ēšanas paradumus, mudinot tos vairāk gatavot mājās un neizmantot ikdienas maltītēs pusfabrikātus. Pavārs īpaši specializējies itāļu virtuvē, taču bieži vien gatavo arī citu tautu nacionālos ēdienus.
+

Degpunktā

02:30
+

LNT rīta ziņu raidījums "900 sekundes"

02:50
+

Karamba!

05:00
+

Bernards

05:50
Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.