LNT

LNT rīta ziņu raidījums 900 sekundes Live

06:00
+

Vīrietis vecmāte

08:15
+

Lieliskais gadsimts

09:20
182. sērija Rustems noskaidro, ka pazudis Ibrahima pašā zelts, kurš nav atsavināts pēc viņa nāves. Hirrema liek viņam atrast šo zeltu. Hirrema tic, ka Šaha un Hatidže viņu nobūrušas. Gabriela pateicībā par kravas glābšanu uzaicina princi Mustafu un Mahidevranu vakariņās. Rustems pašā piesavinās Mihrimahas vēstuli Balī bejam.
+

Labā ragana

10:40
+

Kad nevar uzticēties

11:40
Kristla un Hansi atgriežas no atvaļinājuma ceļojuma atpakaļ Austrālijā. Viņiem ir daudz darba, jo tuvojas viņu pārvaldītā parka trīsdesmit gadu jubilejas pasākums. Ne tik labi sokas Viktorijai, kuras mēģinājumi spekulēt ar finanšu līdzekļiem ir noveduši pie viņas uzņēmuma bankrota. Pēkšņi paklīst baumas, ka Hansi tēvs varētu būt vainojams Viktorijas tēva nāvē, kurš gājis bojā, kāpjot klintīs. Hansi ir sašutumā un neizpratnē, bet pierādījumi liecina, ka baumas ir patiesas. Arī Viktorija baumām tic un ir gatava apgriezt visu pasauli otrādi, lai tikai atriebtos Hansi un visiem viņa tuvajiem.
+

Degpunktā

14:00
+

Mūsu Čārlijs

14:25
+

Labā ragana

15:25
+

Krist kārdinājumā

16:20
11. sērija Pirms trim gadiem: Karolīna un Damians ļaujas simpātijām un sāk kaislīgi skūpstīties, bet tikmēr ārpusē klauvējas Santjago. Damians lūdz, lai Karolīna aizved Santjago prom. Rakela izvaicā Andresu, vēloties uzzināt, ko viņš domāja, sakot, ka Damians nezina robežas. Vīrietis atbild, ka viņa iepazinās ar Damianu pirmo un tāpēc izvēlējās viņu, bet atzīstas, ka ir Rakelā iemīlējies. Mūsdienas: Mirjama dusmās vāroties, paziņo Rakelai, ka nepieļaus, lai Damianam tiktu noņemtas asins analīzes, lai veiktu paternitātes testu Karolīnas bērnam, un viņai ir vienalga, no kā viņa bija stāvoklī. Tomēr Rakela uzstāj, ka viņa ir Damiana sieva un ir pelnījusi zināt patiesību, turklāt vairs nepacietīs Mirjamas briesmīgo izturēšanos. Santjago izvaicā meitu par skolas ekskursiju un atklāj, ka kāda žurnāliste ir apņēmusies uzzināt visu par viņu dzīvi. Antonio iesaka Santjago neuzticēties Laurai, jo viņa ir ķerta un ienīst Godoju, bet vīrietis atbild, ka viņam ir jāuzzina, kurš nogalināja viņa sievu.
+

Izdzīvotāji

17:20
6. sērija Raidījuma vadītājs Džefs Probsts apmeklē Takeo nometni, lai paziņotu Terijam, ka viņa dēls Denijs ir ievietots slimnīcā, un Terijs izstājas no spēles, lai būtu kopā ar ģimeni. Nākamajā rītā komandas tiek sajauktas un apvienotas jaunā sastāvā. Tagad kopā būs jādarbojas arī tādiem dalībniekiem, kuri iepriekš bijuši ļaunākie ienaidnieki. Gaidāma grūta cīņa.
+

LNT ziņas Live

17:50
+

Izdzīvotāji

18:00
+

18:25
17. sērija Bilge un Douru aziet no tēva mājām. Duru gatavojas “Afifes” pirmizrādei, taču uztraucas, ka pirmizrādē varētu ierasties Džans. Bilge ar Douru Etes novēlētajā mājā pieķer Džanu, taču nenodod viņu policijai. Notiek “Afifes” pirmizrāde, pārtraukumā Duru grimētavā ierodas Džans. Policija apcietina viņu. Ozge saprot, ka Sadiks ir dzīvs, un dodas viņu meklēt.
+

LNT ziņas Live

20:00
+

Degpunktā Live

20:40
+

Sarežģītā mīlestība

21:10
Lia vienmēr mēģinājusi izpatikt cilvēkiem – nevienam neiebilst, ne ar vienu nestrīdēties un darīt tā, kā citiem ērtāk. Ar savu draugu Edvardu viņa nekad nav strīdējusies un pat nedomā atklāt, ka viņai patiesībā ir drusku apnicis iet uz randiņu katru nedēļu vienā un tajā pašā laikā, doties vienmēr uz to pašu restorānu un vienmēr pasūtīt vienu un to pašu ēdienu… Kad Lias izdevēja pieprasa, lai viņas jaunajā grāmatā būtu kāds konflikts, Lia saprot, ka neko par konfliktiem nezina. Un pirmais mēģinājums iebilst Edvardam beidzas dīvaini – draugs uzdāvina viņai abonementu uz pašpalīdzības grupu par konflikta risināšanas metodēm. Šajā grupā Lia satiek savu paziņu – radio raidījuma vadītāju un viņas pirmās grāmatas skarbu kritiķi Sinko, kurš šeit nonācis pēc tiesas rīkojuma. Sinko ir īsts konfliktu meistars, un viņu nekad nav satraukušas citu cilvēku jūtas, tāpēc viņš nekavējas izaicināt arī Liu.
+

Tie esam mēs

23:05
+

Šķiršanās padomi draudzenēm

00:00
13. sērija Draudzenes cenšas palīdzēt Dīlijai. Džeiks atgriežas no Latvijas, un viņam ir kāds noslēpums, ko vēlas Ebijai atklāt. Barbara ir nolūkojusi jaunu mīļoto.
+

Dzīvīte brīvdienās

01:00
+

Transports šodien, rīt

01:20
+

01:25
17. sērija Bilge un Douru aziet no tēva mājām. Duru gatavojas “Afifes” pirmizrādei, taču uztraucas, ka pirmizrādē varētu ierasties Džans. Bilge ar Douru Etes novēlētajā mājā pieķer Džanu, taču nenodod viņu policijai. Notiek “Afifes” pirmizrāde, pārtraukumā Duru grimētavā ierodas Džans. Policija apcietina viņu. Ozge saprot, ka Sadiks ir dzīvs, un dodas viņu meklēt.
+

Noliktavu kari

02:30
+

Degpunktā

02:55
+

LNT rīta ziņu raidījums 900 sekundes

03:15
+

Karamba!

05:00
+

Bernards

05:55
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.