LNT

Ziemas saule

06:15
18.sērija Buraks beidzot saņemas un lūdz Nādidei kļūt par viņa draudzeni. Pēc Efes uzbrukuma un pārmetumiem Mazharam ir sirdstrieka, un viņš nonāk slimnīcā. Lai nodrošinātos, ka patiesība nenāks atklātībā, Jākups liek nogalināt Rešatu un sūta savus padotos arī pie Farises. Fatma cerību pilna gaida vakariņās Meti. Kadims ar Efi ierodas Rešata dzīvoklī un atrod Farisi piekautu.
+

Sagraizītie

07:00
5. sērija Klīnikā ierodas realitātes šova zvaigzne, kuras agrākais plastiskais ķirurgs ir nogalināts. Terijs sniedz konsultāciju sievietei, kas vēlas līdzināties Madonnai.
+

Mans bērns var!?

08:00
+

15 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

09:00
+

Rīta pietura

09:30
+

Laimīgs un vesels

10:00
+

Dzīvīte brīvdienās

10:30
+

Attīstības kods

11:00
+

Noliktavu kari

11:35
+

Noliktavu kari

12:05
+

Mani virtuves noslēpumi

12:35
+

Mani virtuves noslēpumi

13:40
+

Mani virtuves noslēpumi

14:55
+

Ekstrasensi kā detektīvi

16:10
7.raidījums Andreja ģimenē bēdas sākās jau gadu pirms bērna dzimšanas. Andreja mamma saslima ar vēzi un strauji aizgāja. Nepagāja ne gads, kad Andrejs zaudēja tēvu autoavārijā. Kad tēvs tika vainots autoavārijā, un cietušie pieprasīja kompensāciju no Andreja un viņa brāļa. Pēc vairākiem mēnešiem tiesāšanās Andreja brālis Iļja izdarīja pašnāvību, izlecot pa 8. stāva logu. Lai nomaksātu tiesas piespriesto summu cietušajam, Andreja vienīgā iespēja ir pārdot dzīvokli. Bet kur likties ar sievu un zīdaini? Viņš lūdz Ekstrasensu kā detektīvu palīdzību – kāpēc viņa ģimenei uzkrauts tik daudz bēdu? Kā dzīvot tālāk? Vai tiešām viņa tēvs ir vainojams autoavārijā, un vai tiešām Iļja dzīvību atņēma sev pats? Ekstrasensi kā detektīvi risina vienu no noslēpumainākajām lietām raidījuma vēsturē.
+

LNT ziņas Live

17:50
+

Teksasas reindžers

18:00
+

Džozija Klika

18:55
3.sērija Nogalināta turku meitene. Pirmās aizdomas krīt uz meitenes ģimeni, jo meitene bijusi ļoti atvērta un mūsdienīga, bet nu valkājusi galvassegu, un drīz bija plānots izdot viņu pie vīra. Džozijai ir izteikta nepatika pret vīriešiem, kas savas sievas tur kā cietumnieces. Veicot nakts novērošanu, Frics un Džozija iepazīstas tuvāk un uziet arī kādu pavedienu.
+

LNT ziņas Live

20:00
+

Degpunktā sestdienā Live

20:40
+

Lieliskais gadsimts. Kosema

21:05
74. sērija Muratam izdodas uzzināt, kur slēpjas Ibrahims un viņš pavēl atvest viņu uz viņa istabām un viņa acu priekšā izpildīt viņam nāvessodu. Jusufam pašā sultāna pavēli neizdodas izpildīt. Sultāns Murats pirms nāves vēl paspēj izrunāties ar māti. Kemankešs parāda Ibrahimam Murata līķi, lai viņš pārliecinātos, ka tie nav kārtējie mātes meli un sēstos tronī, kā nākamais sultāns.
+

Lieliskais gadsimts. Kosema

22:10
75.sērija Huseins nonāvē Jusufu pašā. Ibrahims tiek kronēts par padišahu. Pēc vairākiem gadiem sultāns Ibrahims atgriežas no atpūtas Edirnē, līdzi vedot jaunu favorīti Humašahu. Kosema nav apmierināta, jo harēmā favorīšu ir jau diezgan. Kemankešs, būdams lielvezīrs, risina visas valsts lietas, jo Ibrahims to nemaz nevēlas pildīt sultāna pienākumus. Sultāne Turhana, pirmā favorīte, pārmet Ibrahimam, ka viņš nemaz neievēro savu dēlu Mehmetu, par ko viņš noskaišas un savaino zēnu.
+

Manas lielās grieķu kāzas 2

23:20
Tikuši galā ar pusaudžu meitas audzināšanas problēmām, Tula un Jans piedzīvo laulību krīzi. Tomēr ilgi viņiem miera nebūs, jo nu viņiem jātiek galā ar vēl vienām kāzām pēc labākajām grieķu tradīcijām, tikai šoreiz tās solās būt vēl lielākās un trakākas.
+

Goda zīme

01:10
Jau pirmajā darba dienā policijas iekšējo lietu izmeklētāja Džesika Dausone nonāk spraigā situācija – policija arestējusi narkotiku tirgoņus, bet izcēlusies apšaude, kuras laikā policists nošāvis nevainīgu pusaudzi. Narkotiku lietu izmeklētāju liecības šķiet apšaubāmas, un pēc tām zīmējas neloģiska aina. Patiesību noskaidrot nebūs viegli, jo drīz vien Džesika sapratīs, ka šajā iecirknī viņa nevar ticēt un uzticēties nevienam, pat tā vadītājam, un policisti darīs visu, lai nosargātu savu vārdu un godu.
+

Teksasas reindžers

02:45
+

Es ienīstu Valentīna dienu

03:30
Ženovevai, kurai Bruklinā pieder ziedu veikals, ir īpaša pieeja randiņiem. Lai vīrieši viņu nepamestu un nesāpinātu, Ženoveva nekad neiet uz vairāk kā pieciem randiņiem. Taču viss mainās, kad viņa satiek Gregu, kurš ir izskatīgs, prot jokot un tikai nesen ir ieradies Ņujorkā. Jau drīz vien Ženoveva un Gregs viens otrā iemīlas. Vai šīs jūtas liks Ženovevai mainīt savu pieeju attiecībās ar vīriešiem?
+

Ziemas saule

05:00
19. sērija Noliktavā Rešats satiekas ar Efi un Kadimu. Ierodas arī Jākups ar vīriem, un nogalina Rešatu pēc tam, kad viņš ir vēlreiz apstiprinājis Efem, ka Hāruna slepkavību pasūtīja Mazhars. Kadimam izdodas aizbēgt. Seda pierunā Nisanu satikties un izrunāties, lai gan patiesībā viņa vēlas nogalināt gan viņu, gan sevi. Par laimi, Nisanai izdodas izvairīties no avārijas.
+

Ziemas saule

05:45
20.sērija Nisana šoka stāvoklī ierodas pie Efes uzņēmumā un izstāsta par Sedas mēģinājumu viņu nogalināt. Jākups aizsvilstas dusmās un dodas pie Sedas, lai liktu par visu samaksāt. Tur atklāj, kas ir Sedas māte. Efruza, ārstēdama Farisi, saprot, ka ir atradusi savu māte. Mazhars nāk pie samaņas. Jākupa rokaspuisis ierodas viņu nogalināt. Efe steidzas pie Mazhara, lai aprunātos, un ierodas par vēlu. Policija vēlas nopratināt Nisanu par Rešata slepkavību.
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.