LNT

LNT rīta ziņu raidījums "900 sekundes" Live

06:00
+

Daktere Kvinna 3

08:25
+

Lieliskais gadsimts

09:30
262. sērija Mihrimaha, ciemojoties pie Mustafas, nozog viņa zīmogu. Rustems šo zīmogu liek lietā, uzrakstīdams šaham Tahmaspam vēstuli it kā Mustafas vārdā. Astrologs paziņo Suleimanam, ka gaidāms saules aptumsums. Hūri Džihana nespēj palikt stāvoklī un meklē palīdzību pie dziednieces. Suleimans izsludina karagājienu uz Persiju.
+

Uzvarētājas & zaudētājas

10:45
12. sērija Pilsētā pazūd elektrība. Dažiem šis notikums nāk par labu, bet citiem ? tieši pretēji. Kad Beka beidzot sāk atgūties, viņa ierauga Metu kopā ar citu sievieti.
+

Vasara Elzasā

11:45
Žanīnai Veisai kopā ar līgavaini un darījumu partneri Rīdigeru Berlīnē pieder moderns apavu veikals, kam nepieciešama paplašināšana. Šim nolūkam vajag kapitālu, ko varētu iegūt pārdodot Žanīnas mantoto pusmāju dzimtajā ciemā. Ar mērķi pārdot savu mājas pusi otras puses īpašniekam – tēvocim Žanam – viņa dodas ceļā uz snaudā grimstošo Luisvilleru. Taču ceļā gadās neparedzēts šķērslis – pievilcīgā īpatņa Marka ēzelis, kas apstādina viņas automašīnu un atvēsina degsmi vēl pirms jaunā sieviete ir nonākusi galamērķī. Izrādās, ka īdzīgais tēvocis Žans pēkšņi pats grib savu daļu pārdot un atteikties no ilgus gadus lolotās kurpniekdarbnīcas, bet tikai pēc tam, kad būs izpildījis visus nodotos pasūtījumus. Tā nu Žanīna ir spiesta mainīt savus plānus, turklāt no jauna viņa atklāj aizraušanos ar kurpnieka arodu. Sieviet5ē ieplūst elzasiešu miers un prasme baudīt dzīvi, un Žanīna pēkšņi uzdod sev jautājumu, vai spriedzes pilnā lielpilsētas dzīve kopā ar Rīdigeru patiesi ir viņas īstais dzīves ceļš. Notikumi risinās uz pasakaini skaistas un lieliski uzņemtas dabas fona un skatītājus aizved pavisam citā pasaulē.
+

Degpunktā

14:00
+

Mūsu Čārlijs 16

14:30
+

Radu būšana 4

15:30
1.sērija Pēc Mašas un Maksima uzaicinājuma vecāki atlido uz Turciju. Satikšanās ir prieka un sajūsmas pilna, tomēr to mazliet aptumšo Kovaļevu dīvainā uzvedība. Ivans veic izmeklēšanu un atklāj Briesmīgu noslēpumu... Jurijs un Olga svin koraļļu kāzas.
+

Krist kārdinājumā

16:35
92.sērija Pagātne: Federiko uzbrūk tēvam ar pārmetumiem, un Damians apstiprina, ka viņiem ar Karolīnu ir romāns. Tikmēr Rakela zvana Niko un meklē Federiko. Mūsdienas: Ārsts pavēsta Bekeru ģimenei, ka Damians var doties mājās. Mirkli vēlāk Antonio nopratina Damianu un pieprasa, lai viņš atzītos, vai viņš nogalināja Karolīnu, un Damians ļoti satraucas. Tāpēc ārsts iesaka Rakelai nodrošināt viņam mieru un nolīgt advokātu. Rakela aizved Benhaminu Santjago. Alīna atzīstas Santjago, ka ir viņā iemīlējusies. Bet Visente brīdina Rodrigo, ka Andress nesaka patiesību.
+

Mani virtuves noslēpumi 9

17:40
+

LNT ziņas Live

17:50
+

Mani virtuves noslēpumi 9

18:00
+

Sievišķīgās atriebības 1

19:00
81. sērija Serhans, dodoties uz darba tikšanos, ierauga Oiju pusdienojam kopā ar viņa māti. Pārskaities un Marves apvārdots, viņš Oijai pieprasa paskaidrojumus. Tikmēr Elifa, kura izrādās Marves sūtīta, Oijai sāk lūgto ārstniecības kursu. Injicētās zāles tā jau nogurdināto Oiju padara vēl apmulsušāku un emocionālāku. Viņa apvārdotā Serhana acīs sāk izskatīties aizdomīga.
+

LNT ziņas Live

20:00
+

Transports šodien, rīt

20:35
+

Degpunktā Live

20:40
+

Turies, māsiņ!

22:50
Dvīnes Svetu un Taņu vienu no otras neviens nespēj atšķirt, taču abu līdzība ir tikai ārēja. Sievišķīgā un ambiciozā Sveta vēlas veidot karjeru televīzijā. Savukārt sportiskā Taņa grib iekļūt Krievijas boksa izlasē. Kad Taņa tiek satraumēta, viņa pierunā māsu doties uz ārstu komisiju savā vietā, lai saņemtu atļauju turpināt treniņus. Sveta piekrīt ar vienu nosacījumu – Taņai viņas vietā jāiziet prakse televīzijā. Abām nāksies krietni nopūlēties, lai otru nenodotu un tiktu līdz mērķim.
+

LNT ziņu TOP 10

01:00
Iknedēļas analītiskais raidījums LNT Ziņu TOP 10 LNT ēterā šoruden uzsāks jau septīto sezonu. Žurnālists Haralds Burkovskis, kurš kopā ar LNT Ziņu dienesta komandu LNT Ziņu TOP 10 veido kopš raidījuma pirmās dienas, norāda, ka šis ir īstais brīdis jaunām pārmaiņām. "Televīzijā reti ir produkti, kas piedzīvo ilgu mūžu un skatītāju interese liecina, ka ir vērts mūsu iesākto darbu turpināt. Lai gandarītu uzticamos skatītājus, kuri neskatoties uz straujo ikdienu, atrod laiku kopā ar mums analizēt nedēļas notikumus. Uzskatu, ka ir vērts izmantot tehnoloģijas, lai arī skatītājiem būtu interesantāk," saka H.Burkovskis.
+

Dzīvīte brīvdienās

01:45
+

Laimīgs un vesels

02:10
Raidījums par veselību un skaistumkopšanu „Laimīgs un vesels”, ar mērķi - sniegt praktiskus padomus un atspoguļot mūsdienu iespējas ārstniecības un estētiskās skaistumkopšanas jomā. Katrs raidījums tiks veltīts noteiktai aktuālai tēmai, tajos piedalās medicīnas eksperti un vadošo jomu speciālisti, lai plašāk diskutētu par veselības un skaistumkopšanas problēmām, meklētu risinājumu, atbildētu uz studijas viesu jautājumiem un kliedētu mītus. Studijā uz vietas ir iespējams sekot izmeklēšanas gaitai un uzklausīt ekspertu skaidrojumu par jaunākajām ārstēšanas metodēm, tai skaitā- ir iespēja vērot video no operāciju norises. Mēs būsim kopā ar Jums, lai palīdzētu, iedrošinātu un sniegtu pārliecību, ka slimība ir uzveicama un atklāsim estētiskās skaistumkopšanas noslēpumus. Atcerieties, ka ne viss ir vesels, kas jūtas vesels! Sekojiet līdzi raidījumam "Laimīgs un vesels" un neatlieciet vizīti pie ārsta!
+

Degpunktā

02:30
+

LNT rīta ziņu raidījums "900 sekundes"

02:55
+

Karamba!

05:00
+

Bernards

05:50
Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ bieži vien iekuļas nepatikšanās un pat pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.