TV6

Ekstrēmā cope

07:10
+

Ekstrēmā cope

08:10
+

Skrējiens no nekurienes

09:10
+

Nāvējošais loms

10:10
8. sērija Beringa jūrā ir pienākusi ziema, un ir sākusies jauna zvejas sezona. Zvejniekiem nāksies aizmirst par domstarpībām un darīt visu, lai tiktu pie loma.
+

Nāvējošais loms

11:10
9. sērija Beringa jūra mēdz būt skarba un ļoti bīstama. Lai iegūtu kāroto lomu, kuģu komandām jāsaskaras ne tikai ar viļņiem, kas pārsniedz 10 metru augstumu, bet arī ar neparedzētām traumām.
+

Nāvējošais loms

12:10
10. sērija Kuģu kapteiņi vairākas nedēļas aizvadījuši skarbos ziemas apstākļos un milzīgos viļņos. Tagad viņus sagaida jauns pārbaudījums ‒ tūkstošiem kvadrātkilometru plaši ledāji.
+

Nāvējošais loms

13:10
11. sērija Pēc mokoša 30 dienu zvejas maratona, kas visus zvejniekus novedis līdz spēku izsīkumam, sāk parādīties arī emocionālās spriedzes sekas. Un darbs ledājos situāciju neatvieglo.
+

Nāvējošais loms

14:10
12. sērija Krabju zvejas flote ir pārcietusi piecas mokošas nedēļas, kuru laikā ir pārguruši gan kapteiņi, gan viņu komandas. Taču darbs nedrīkst apstāties pat vētras laikā.
+

Nāvējošais loms

15:10
13. sērija Krabju zvejniekus vajā viena neveiksme pēc otras, un laika apstākļi kļūst aizvien ekstrēmāki. Gan kapteiņi, gan viņu komandas ir uz sabrukuma robežas, taču cīņa par nāvējošo lomu turpinās.
+

Zebra

16:15
+

Laiks mājai

16:30
+

Mana trakā ģimene

17:00
+

Mana trakā ģimene

17:30
+

Amerikāņu nindzjas

18:00
+

Amerikāņu nindzjas

19:00
+

Mana trakā ģimene

20:00
+

Mana trakā ģimene

20:30
+

Piedzīvojums bez robežām

21:00
+

Autoziņas

21:35
+

Ēnu spēles

22:05
7.sērija Kādu no Rīgas mikrorajoniem terorizē sērijveida slepkava. Tiek nogalinātas jaunas, skaistas meitenes. Visi centieni notvert vainīgo ir bez rezultātiem. Mārtiņš Kronenbergs saprot, ka nespēj palikt vienaldzīgs, viņš piedāvā lielu atlīdzību jebkuram, kurš sniegs policija noderīgu informāciju. Detektīvu biroja eksistencei vajag naudu, lai cik Robertam tas nākas grūti, viņš nolemj notvert slepkavu, kurš jau iemantojis iesauku “Frizieris”.
+

Kāpēc viņš?

23:10
Neds Flemings (Braiens Kranstons) ar ģimeni dodas apciemot meitu Stefāniju (Zoī Doiča) un satiekas ar viņas draugu Lērdu Meihjū (Džeimss Franko), kurš ir notetovēts miljardieris, kurš savu bagātību ieguvis Silīcija ielejā. Nedu pārsteidz viņa familiārais ģērbšanās stils, pārāk intīmie tetovējumi un neķītrais runasveids. Lērds lūdz tēva atļauju bildināt Stefāniju. Neds atsaka, taču Lērds ir apņēmies mēģināt, kamēr saņems atļauju. Viņš mēģina viņu piekukuļot ar boulingu (kas apgleznots ar tēva ģīmi), taču Neds tikai saskaišas vēl vairāk, kad Lērds apraksta savu un Stefānijas mīlas dzīvi. Vai Lērds spēs pārliecināt Nedu, ka patiešām spēj darīt Stefāniju laimīgu?
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.