TV6

Iebraucēji 3

07:15
+

Iebraucēji 3

07:45
+

Kobra 11

08:15
Lielceļa policija turpina produktīvi strādāt arī 11. sezonā. Viņi joprojām visu dara ātri – brauc ātri, noskaidro ātri, notver ātri. Satiksmes noteikumu pārkāpējus, zagļus, krāpniekus, teroristus un pat slepkavas. Šajā sezonā Semīru pametīs pārinieks Toms, bet viņa vietā ieradīsies Kriss, kurš līdz šim bijis policists, kas strādā slepeni. Kriss brauc ar zilu Mercedez-Benz W209 CLK 320 un kopā ar Semīru turpina uzturēt kārtību uz ātrgaitas šosejas.
+

Motīvs? 4

09:15
2. sērija Par upuri ir kļuvusi Eiverija Boumena, kuras vīrs Rasels Boumens ir slavens sportists un labdarības organizācijas dibinātājs. Slepkava ir Kortnija Maizingere, priekšpilsētas konditorejas vadītāja, kura nesen nodrošinājusi galdu klāšanu kādā Rasela labdarības pasākumā. Lieta nodota Endžijai, jo Oskars ir tiesā, un viss liecina, ka Eiverija mirusi satiksmes negadījumā.
+

Mana trakā ģimene 10

10:10
+

Iebraucēji 3

10:40
+

Iebraucēji 3

11:10
+

Degpunktā sestdienā

11:40
+

Bitīt' kapos

12:10
+

Bitīt' kapos

12:50
+

Nāvējošais ierocis

13:25
12.sērija Kapteinis plāno jaunu karjeru un vēlas zināt Rodžera domas par to, kurš būtu piemērots kapteiņa amatam. Triša tiekas ar senu draugu Džīnu Nakaharu, kurš atklāj, ka gatavojas kandidēt uz pilsētas mēra amatu. Kad uzreiz pēc tam uzsprāgst Nakaharas automašīna, aizdomas krīt uz Leo Gecu, kurš pēdējā laikā viņu bezmaz vajājis. Rigss apciemo cietumā bijušo sievastēvu un atklāj ko jaunu par savu mirušo sievu.
+

Mūmija: Pūķa imperatora kapenes

14:25
Izgaistot divtūkstoš gadus veca lāsta varai, starp dzīvajiem atgriežas nežēlīgs pūķu imperators ar velnišķīgu nodomu paverdzināt visu pasauli. Cilvēces vienīgā cerība ir drosmīgā O’Konelu ģimene, kas aiztriec pūķu imperatoru un viņa leģionu prom no Ķīnas bīstamajām katakombām uz sniegotajiem Himalajiem un vēl tālāk.
+

Mana trakā ģimene 10

16:30
+

Simpsoni

17:00
5. sērija Salkanas „Zorro” filmas iedvesmots, Homērs sāk izaicināt cilvēkus uz divkaujām. Visi cenšas atkratīties, piesolot, ko vien viņš vēlas, taču kāds dienvidu štatu džentlmenis pieņem Homēra izaicinājumu. Simpsoni bēg uz vecu fermu, kurā Homērs dzīvojis ar vecākiem un rada atkarību izraisošu tabakas un tomātu hibrīdu. Tieši pirms lielās peļņas Homērs izlemj duelēties.
+

Simpsoni

17:30
6. sērija Pēc īpaši izdevušās boulinga spēles Homērs kļūst par vietējo slavenību. Diemžēl slava ātri vien izplēn. Pēc neveiksmīga pašnāvības mēģinājuma Homērs izlemj pavadīt laiku ar Megiju, jo ir noskatījies, cik daudz laika bērniem ziedo Rons Hovards. Mēģinot meitai iemācīt peldēt, viņš cieš sakāvi, jo mazulīte viņam neuzticas. Vienīgā cerība uz satuvināšanos ir kopīgas intereses.
+

Nāvējošais ierocis

18:00
13.sērija Kāds Kehilas pacients, kurš atrodas psihiatriskajā slimnīcā, pēkšņi kļūst nekontrolējams. Viņš nolaupa Kehilu un aizbēg. Rigsam un Murto izdodas Kehilu atrast – viņa ir automašīnas bagāžniekā, bet pacients turpat blakus- jau miris. Izmeklēšana atklāj kādu neticamu shēmu. Rigsa dusmas vēršas pret kādu augsti stāvošu amatpersonu, un kapteini Eiveriju gaida smagas izšķiršanās. Spriedze starp Murto un Trišu pieaug.
+

Noliktavu kari 5

19:00
+

Noliktavu kari 5

19:30
+

Simpsoni

20:00
7. sērija Auglību veicinošu zāļu iespaidā Mandžula laiž pasaulē astoņus mazuļus un kopā ar Apu neapdomīgi atļauj zoodārza vadītājam izmantot bērnus, pretī saņemot palīdzību. Pēc Homēra un Apu neveiksmīgā mēģinājuma izglābt mazuļus, zoodārza vadītājs piekrīt tos atdot, ja Bučs Patriks un Homērs brauks pa skatuvi uz trīsriteņa, vienlaikus izvairoties no niknu kobru uzbrukuma.
+

Simpsoni

20:30
8. sērija Piecdesmito gadu deju konkursā Homērs laimē motociklu un nodibina pats savu vējabrāļu bandu, ko nosauc par „Elles sātaniem”. Izrādās, ka banda ar šādu nosaukumu jau pastāv un ir nemierā ar plaģiātu, tāpēc iebrūk Simpsonu mājā. Viņiem iepatīkas Mārdža, kas par viņiem rūpējas, tāpēc viņi to nolaupa. Homēram ir jāizdomā, kā uzveikt pārdrošnieku bandu un atgūt sievu.
+

Amerikas bezceļu sacīkstes

21:00
Pa bezceļiem ierasti brauc apvidus automašīnas, un tās jau labu laiku ir kļuvušas par pārdotākajām automašīnām Amerikā. Šo mašīnu īpašnieki tērē miljoniem dolāru, lai savas automašīnas pārveidotu, uzlabotu to rādītājus un pielāgotu savām vajadzībām. Šis šovs piedāvā jebkuram apvidus automašīnas īpašniekam, kuram ir prasmes, drosme un vēlēšanās, pārbaudīt sevi un savu spēkratu. Katrā raidījumā notiek sacīkstes starp pieciem šoferiem, no kuriem viens dosies mājās ar 10 tūkstošiem dolāru un čempiona slavu. Šoferi ar savām pārveidotajām automašīnām sacentīsies trīs posmos, kas katrs pārbauda vienu no trim automašīnās un tā īpašnieka atribūtiem – ātrumu, jaudu un iemaņas.
+

Virspavēlnieks

22:00
Centrālās izlūkošanas aģents Džeiks Aleksandrs ar komandu cenšas notvert noziedzīgo grupējumu, kas Honkongas miljardiera Orseti aizsegā nodarbojas ar cilvēku orgānu tirdzniecību. Mēģinot pieķert bandītus nozieguma vietā, iet bojā viens no aģentiem, un komanda tiek pasludināta par izformētu. Ja aģenti pakļausies priekšniecības pavēlei un aizmirsīs notikušo, noziedznieki izbēgs no pelnītā soda, bet drauga un kolēģa bojāeja paliks neatriebta. Taču viņi… to nedarīs!
+

Nozieguma skelets 11

23:40
1. sērija Ir pagājuši seši mēneši, kopš Būts un Brenana ir aizgājuši no darba FIB un Džefersona institūtā. Brenana ir laidusi pasaulē otro bērnu, un Būts apmāca jaunos FIB aģentus. Džefersona institūta komanda atrod mašīnā sadegušu līķi un sākotnēji secina, ka mirušais ir Būts, jo nozieguma vietā ir atrasts viņa ierocis. Brenana dodas pārliecināties pati.
+

Nozieguma skelets 11

00:40
2.sērija Aģente Millere atzīst Obrijam un Kerolainai, ka viņas pazudušajam pāriniekam Ričardam bijis saraksts ar FIB slepenajiem aģentiem. Izmeklētāji Ričarda ledusskapja saldētavā atrod viņa līgavas Hlojas pirkstu. Atklājas, ka Hloja ir nolaupīta un apmaiņā pret viņu ir pieprasīts šis saraksts. Brenanai izdodas noskaidrot, kur atrodas ievainotais Būts.
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.