KANāLS 2

Randiņš – katastrofa

07:35
+

Randiņš – katastrofa

08:10
+

Grima zvaigznes

08:35
+

Grima zvaigznes

09:35
+

Gatava pārvērtībām

10:30
+

Lielā sprādziena teorija

11:15
17. sērija Radžs iepazīšanās portālā atrod meiteni, kas viņam patīk, un lūdz Eimijas palīdzību, lai varētu viņu uzrunāt. Hovards uzaicina Šeldonu kopīgā braucienā uz Teksasu.
+

Lielā sprādziena teorija

11:40
18. sērija Šeldons un Hovards Teksasā dodas apciemot Šeldona māti, taču Šeldons nejauši atklāj šokējošus jaunumus. Radžs draugiem sarīko īpašas vakariņas.
+

Lielā sprādziena teorija

12:05
19. sērija Penija nevar izlemt, vai piekrist lomai mazbudžeta šausmu filmas otrajā daļā. Lenards piedāvā lūgt padomu Villam Vītonam. Šeldons nespēj pieņemt lēmumu.
+

Lielā sprādziena teorija

12:30
20. sērija Šeldons pārdzīvo to, ka 20 gadus ilgās karjeras laikā neko nav sasniedzis stīgu teorijas jomā. Hovards un Bernadete dodas uz dubultrandiņu kopā ar Radžu un Emīliju.
+

Lielā sprādziena teorija

13:00
21. sērija Šeldons nolemj, ka viņam ir jāiemācas rīkoties spontāni. Tā rezultātā viņam nākas pavadīt vakaru kopā ar Peniju. Hovards palīdz Radžam sagatavoties randiņam.
+

Lielā sprādziena teorija

13:25
22. sērija Lenards, Šeldons, Radžs un Hovards ar sajūsmu gaida „Zvaigžņu karu” dienu, taču viņu prieku izjauc traģiski notikumi. Eimija un Bernadete nolemj pārsteigt savus draugus.
+

Lielā sprādziena teorija

13:55
23. sērija Pēc neveiksmīgas dienas filmēšanas laukumā Penija sāk pārdomāt savu līdzšinējo karjeru un arī attiecības. Hovards un Bernadete aprūpē Hovarda māti.
+

Lielā sprādziena teorija

14:25
24. sērija Šeldons cenšas sadzīvot ar pārmaiņām savā dzīvē un ir spiests pieņemt negaidītu lēmumu. Radža un Emīlijas attiecībās sākas jauns posms. Hovarda māte sarežģī viņa un Bernadetes attiecības.
+

Viss par Valentīnu

14:50
Eiverija raksta savu blogu un sniedz attiecību padomus sievietēm. Diemžēl pašai viņai ar attiecībām diez ko nevedas, un īpaši neveiksmīga ir Eiverijas pieredze saistībā ar Valentīndienu. Kad savu pēdējo draugu tieši Valentīndienā Eiverija pieķēra ar citu, viņa mīlestībai vispār vairs netic. Kad sasirgst Eiverijas suns, viņa iepazīstas ar simpātisku vetārstu Brendanu. Starp abiem sāk kaut kas veidoties, taču tad Eiverija uzzina, ka savu pēdējo attiecību izjukšanā Brendans vaino tieši Eiverijas dotos padomus, un tieši viņš ir tas, kurš Eiverijs blogā raksta dusmīgus komentārus.
+

Trakā, dullā mīlestība

16:35
Kela un Emīlijas dzīve ir nevainojams amerikāņu sapnis, taču viss sabrūk dienā, kad Emīlija pieprasa šķiršanos. Tagad Kelam ir jātiek galā ar randiņu pasauli, aicinot talkā Džeikobu Palmeru (Raiens Goslings), kurš ir īsts siržu lauzējs.
+

Grima zvaigznes

19:00
+

Grima zvaigznes

20:00
+

Sekss un lielpilsēta

21:00
+

Sekss un lielpilsēta

21:35
+

Dziesmu duelis

22:10
+

Apmaldījies Florencē

23:40
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.