KANāLS 2

Neskūpsti krāpnieku

08:05
Savā laulībā Tea ir vīlusies, tāpēc nav nekāds brīnums, ka atpūtas braucienā viņai gadās sānsolis. Taču sievietei nav ne jausmas, ka viņai gadījies sapīties ar īstu nelieti – viņas nelielais sakars Benedikts ir uzņēmis video un šantažē Teu. Lai arī viņa vīram ir jau visā atzinusies, publiskā skandālā tomēr iepīties negribas. Nākamais Benedikta upuris ir grāmatnīcas īpašniece Babete. Viņa ātri un viegli uzticas Benediktam un tikpat ātri ir iekūlusies parādos, kurus sagādājis tieši viņš. Kad abas sievietes satiekas, viņām ir plāns, kā atriebties krāpniekam.
+

Kristela

10:05
7.sērija. Kristela cenšas aizraut Henriju ar amerikāņu kultūru. Ideāla izdevība rodas, kad Medija tiek pie biļetēm uz mūziku „Vestsaidas stāsts”, taču Fēlikss nelaiž dēlu, baidoties, ka Henrijs pieradīs pie tādiem labumiem un dzīves līmeņa, kādu viņš nespēs nodrošināt. Trents atklāj, ka viņa firmai ir viszemākie daudzveidības reitingi, tāpēc liek fotografēt Kristelu.
+

30 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

10:35
2. sērija. Šoreiz 30 minūšu laikā Džeimijs Olivers pagatavos brīnišķīgu makaronu ēdienu ar kressalātiem. To izdarīt nebūt nav grūti, tāpēc mēģināt var visi, kas vien vēlas.
+

Lieliskais gadsimts

11:05
. Matrakči kāzu vakarā Ibrahims Pašā panāk slepenu vienošanos ar viņu par to, ka Pašā paturēs tiesības uz Nigaru Kalfu un jaunā pāra laulības būs tikai formālas. Tā kā Matrakči jūtas pateicīgs Pašā par viņa dzīvības glābšanu, viņš ir spietsts piekrist šim priekšlikumam. Mahidevrana ir sašutumā par Hirremas aizvien pieaugošo ietekmi harēmā. Viņa nolemj vairs neklusēt un mēģina aizstāvēt savas tiesības, taču sultāns Suleimans viņu soda par šādu pārdrošību. Sultāne Hatidže beidzot ir laidusi pasaulē veselīgus mazuļus – dvīņus.
+

Lieliskais gadsimts

12:10
89. sērija. Mahidevrana kopā ar Mustafu dodas prom no pils. Ibrahims noskaidro, ka uzbrukumu viņam noorganizējis Behrams Pašā. Taču Behrama rokās ir vēl viens trumpis, lai iznīcinātu Ibrahimu. Sultāne Māte uzaicina Hirremu vakariņās un paziņo viņai, ka vēlas izbeigt karu viņu starpā.
+

Ievas pārvērtības

13:20
Šis ir Latvijā veidots raidījums, kas dalās skaistumkopšanas un stila padomos un palīdz kādai no Latvijas sievietēm uzplaukt jaunā sievišķībā. Raidījuma dalībniece to, ka ir izvēlēta pārvērtībām, uzzina televīzijas kameras priekšā. Tad viņai savs skapja saturs jāved uz "Ievas pārvērtību" studiju. Tur to izrevidē jaunās un talantīgās modes māklinieces - Indra Miklāva un Anita Altmane, lielāko daļu izmetot sarkanajā grozā. Pēc tam sievietei jādodas meklēt sev jauna garderobe, un tad top viņas jaunais vizuālais tēls. Skaties, kurš raidījuma noslēgumā raudās prieka asaras, un vai jaunais tēls patiks pašai raidījuma varonei?
+

Kendra

14:10
7. sērija. Ir pienākusi Kendras 28. dzimšanas diena, un Henks viņai nokārto ceļojumu uz Maiami kopā par draudzenēm. Henks atklāj, ka viņa projekts ir izgāzies.
+

Sekss un lielpilsēta

14:40
"Ideāla dāvana"
Kerijas un Džeka attiecības turpina attīstīties - Kerija dodas ekskursijā uz Džeka dzīvokli. Pārsteidzoši, bet tas nebūt neizskatās pēc rūdīta vecpuiša mitekļa! Cerības piedzīvot kaislīgu nakti pievilcīgā vīrieša apskāvienos pagaist kā nebijušas brīdī, kad abi pārkāpj slieksni, jo Džeks sāk sūdzēties par savu bijušo draudzeni. Pēc bezmiegā pavadītās nakts Kerija ar draudzenēm dodas uz brīvo siržu klubiņa ballīti. Pateicoties Samantas anonīmajam viesmīlim, jautrība viesības sit augstu vilni. Abi virtuvē tiek pieķerti visai kompromitējošā stāvoklī...
+

Sekss un lielpilsēta

15:15
“Paknābā, parunā”
Kerija beidzot iepazīstina Džeku Burgeru ar savām draudzenēm. Viņas šarmanto vīrieti novērtē visnotaļ atzinīgi, liekot saprast, ka Kerija un Džeks patiesi ir ideāls pāris. Kerija no sajūsmas staro. Tik eiforiskā stāvoklī viņu spēj paciest vienīgi Šarlote, kura sava Harija dēļ ir kā bez prāta.
+

Sekss un lielpilsēta

15:55
"Gaismas, kamera, attiecības". Kerija par savas grāmatas neticamajiem panākumiem Eiropā avansā ir saņēmusi iespaidīgu naudas summiņu. Viņasprāt, tas pamatots iemesls, lai kopā ar Džeku dotos izķemmēt veikalus. Tiesa, Kerija nezina, ka izdevniecība, laužot līgumu, tikko iznīcinājusi viņas supervīrieša lielo iespēju izdot jaunu grāmatu. Džeka finansiālais stāvoklis ir ļoti bēdīgs. Ja neteikt vairāk... Vai tiešām drauga piedzīvotais fiasko profesionālajā lauciņā sagraus Kerijas sapņus par skaisto nākotni? Iespējams, atbilde meklējama trakulīgajā izbraucienā Džeka cinkotā bērīša sedlos, jo tieši uz motocikla viņš jaunajā vakarkleitā tērpto Keriju nogādā uz pilsētas karstāko ballīti.
+

Sekss un lielpilsēta

16:35
"Nedēļas pauze"
. Kerijas un Džeka tik ideālajās attiecības ir iestājusies krīze. Kad abu kārtējā ķircināšanās izvēršas par pamatīgu strīdu, mīlas balodīši nolemj savām attiecībām piešķirt nedēļu ilgu atvaļinājumu. Vai šis krasais pavērsies abu attiecībās patiešām liecina par pasaules galu? Kerija pēc padoma vēršas pie Lieliskā vīrieša. Mirandas sāpe ir vēl lielāka - viņa pārāk daudz laika pavada darbā, tālab mazais Breidijs par mammu pasācis saukt savu aukli... Bet Šarloti dara traku mūžīgā skraidīšana uz aklajiem randiņiem. Vai tiešām viņa tā arī nesagaidīs bildinājumu? Vienīgi Samantai dzīvē viss iet kā pa sviestu. Ar viņas gādību Smita reklāmas plakāti ir nokļuvuši visās iespējamās un neiespējamās vietās. Tiesa, pats puisis par savu aizvien pieaugošo popularitāti nav sajūsmā...
+

Impērija

17:10
8. sērija. Džeigo pieprasa augstāku cenu par „Sviftstrīmu”, bet Mimī uzstāj, ka darījumam jānotiek. Anika apsver domu par pašnāvību, līdz atklāj, ka gaida bērnu no Hakima. Uzzinājusi, ka Hakims ir iemīlējies Lorā, viņa cenšas izrēķināties ar sāncensi. Džamals gatavo jaunu albumu, iesaistot abus vecākus, kuri nenojauš, ka ir kopīga projekta dalībnieki.
+

Mazās sievietes. Losandželosa

18:10
1. sērija. Seriāla varones ir maza auguma sievietes, kuras nebaidās dzīvot ar vērienu. Tera un Tonja piesakās deju nodarbībām. Brienas laulība ir izjukusi, bet Kristija vēlas precēties.
+

Mazās sievietes. Losandželosa

19:05
2. sērija. Kaut arī Tods Kristiju vēl nav bildinājis, viņa dodas meklēt piemērotu saderināšanās gredzenu. Treisija paziņo savu kāzu datumu. Kristija par šiem jaunumiem nav sajūsmā.
+

Sekss un lielpilsēta

20:00
"Līmlapiņa pielīp divreiz"
. Kārtējo kopējo brokastu laikā Kerija un arlote nāk klajā ar sensacionāliem jaunumiem. Labā ziņa ir tā, ka Harijs beidzot arloti ir bildinājis. Ar neapbruņotu aci ir redzams, ka saderināanās gredzens ir neprātīgi dārgs. Taču arlotei ir aizdomas, ka otrās kāzas vairs nebūs tik īpaas kā pirmās, tālab viņa draudzenes atbrīvo no līgavas māsu pienākumu pildīanas. Savukārt sliktā ziņa ir tā, ka Kerija atkal ir viena. D˛eks agri no rīta viņu pametis, atstājot zīmīti uz līmlapiņas. Draudzenes ir vienisprātis - tas nepavisam nav labs stils.
+

Sekss un lielpilsēta

20:35
"Ķēriens"
. Miranda pēkšņi atskār, ka viņas mīļotais Stīvs ir kļuvis neuzticīgs. Kad viņ pārved mājās savu jauno draudzeni Debiju, Miranda apjukumā palien zem... gultas... Satikties ar Debiju aci pret aci sievietei trūkst drosmes. Patiesībā viņai ir grūti pieņemt domu, ka Stīvs viņu iemainījis pret citu. Arī Samantai mīlas frontē iet karsti. Biku medniece pēkņi atskār, ka Smits viņai nozīmē pārāk daudz. Viņa ilgojas puia klātbūtnes, pieskārienu. Viņai trūkst pievilcīgā aktiera izpalīdzīgo roku, kad nepiecieams aiztaisīt kārtējo kaklarotu vai aproci. arlote ar Hariju fotografējas avīzes pielikumam par jaunlaulātajiem. Fotogrāfijai ir tikai viens neliels defekts - ar neapbruņotu aci saskatāms tintes traips uz arlotes sejas. Ar to pilnīgi pietiek, lai kāzu dienas rīts tiktu sabojāts. Arī visi turpmākie notikumi liecina par to, ka efību arlotes un Harijā kāzās uzņēmies vecais labais Mērfijs - Harijs līgavu ierauga kāzu kleitā vēl pirms kāzu ceremonijas sākuma, laulību laikā arlote savu skaisto kleitu nolej ar vīnu, Harijam nekādi neizdodas sasist ceremonijai paredzēto trauku... Kerija gan draudzeni cenas mierināt, sakot ar domu - jo sliktākas kāzas, jo labāka laulība. Nez, cik daudz tajā ir taisnības?
+

Sekss un lielpilsēta

21:10
Kerija kopā ar Stenfordu dodas uz ballīti pie savas draudzenes Kiras. Viņas mājās ierasts, ka viesi apavus atstāj priekšnamā. Vakars ir ļoti jauks un patīkams līdz brīdim, kad Kerija nolemj posties uz mājām. Sieviete atklāj, ka kāds ir nozadzis viņas jaunās kurpes. Lai neapbēdinātu savu viešņu, Kira piedāvājas izmaksāt kompensāciju. Taču, uzzinājusi, ka kurpes maksājušas 485 ASV dolāru... viņa piedāvājumu tūlīt atsauc. Tālab Kerija, pašas kurpju apkaunota, spiesta doties mājup... basām kājām.. Šarlote absolūtā svētlaimē izbauda savu jauno sievas statusu. Lai laulības dzīve būtu perfekta, viņai jātiek galā tikai ar dažiem sīkumiem - jāatradina vīru no nejaukā ieraduma staigāt pa dzīvokli kailam un atstāt izlietotos tējas maisiņus, kur vien pagadās. Mirandai savukārt galvassāpes sagādā brīvais dzīvoklis viņas mājā, ar vējbakām sirgstošais dēls un akūtais vīriešu trūkums organismā. Šķiet, dakteris Roberts Līds šos jautājumus varētu atrisināt. Vismaz daļu no tiem... Tikmēr Samantu nomoka skaļās bērnu čalas kādā smalkā restorānā. Viņasprāt, bērni ir vienkārši neciešami...
+

Sekss un lielpilsēta

21:50
Keriju pusdienās uzaicina viņas skolas gadu lielā mīlestība Džeremijs. Tā vien šķiet, ka agrākās jūtas nekur nav zudušas. Gluži pretēji - tās uzbango ar vēl lielāku spēku. Viss ir ideāli līdz brīdim, kad atklājas kāds neparedzēts traucēklis. Nepanesamā vasaras tveice Samantu dara vai traku. Viņa ir gatava uz visu, lai tikai dabūtu smalka fitnesa kluba abonementu, kur pieejams baseins, no kura paveras fantastisks skats uz Ņujorkas namu jumtiem. Mirandai šķiet, izvēloties par savu jauno kaimiņu dakteri Līdu, viņa izvilkusi laimīgo lozi. Bet Šarlote nejauši atklāj ko šokējošu par Markusa pagātni. Šī ziņa var kļūt par nopietnu traucēkli Stenforda un Markusa attiecībām.
+

Aizliegtais paņēmiens

22:25
Filmas darbība norisinās 1950. gados un ved skatītāju neticamā ceļojumā Lellītes (Emīlija Brauninga) prātā. Pēc mātes nāves meitene ir atkarīga no sava ļaunā patēva žēlastības. Meitenei vairs nav neviena radinieka un drauga, tāpēc patēvs iesloga viņu drūmā psihiatriskajā slimnīcā, kur viņai pēc piecām dienām paredzēta trepanācija. Gaidot procedūru, Lellīte rada fantastisku paralēlo realitāti, kurā viņai jāatrod pieci priekšmeti, kas palīdzēs atgūt brīvību. Ja tas neizdosies, viņa var pazaudēt ne tikai prātu vien.
+

Kaisle un vara

00:35
56. sērija. Daniela sanikno Dāvidu un Rehīnu, atgādinot Dāvidam kaisles pilnās dienas, ko viņi pavadīja Kankūnā. Puisis mēģina attaisnoties, sakot, ka viņu attiecības nebija nekas nopietns, bet Rehīna nespēj pieņemt, ka viņš ir pārgulējis ar viņas māsu. Elādio atzīstas psihologam, ka nespētu samierināties šķiršanos no Hūlijas. Hūlija pavēsta Artūro, ka Nīna viņu izvaicāja par viņas pagātni un braucienu uz Puertovaljartu. Klusais paziņo Elādio, ka Hiselu no šoka ķēra sirdstrieka un viņa ir mirusi.
+

Top

06:00 6 кадров 06:00 Dora the Explorer 06:00 Little Duck´s Morning 06:00 Jersey Boys 06:05 Carp Wars 06:10 Innovation Nation 06:10 WW2: China´s Forgotten War 06:20 Инфомания 06:20 Shimmer and Shine 06:30 Carp Wars 06:35 Innovation Nation 06:45 Nella the Princess Knight 06:45 Super Wings 06:45 Истории в деталях 06:55 Paw Patrol 07:00 Jade Fever 07:00 Dog Patrol 07:00 Ceturtā studija 07:00 Пингвины из Мадагаскара 07:00 The Deep 07:00 Combat Ships 07:00 Basketball: AX Armani Exchange Olimpia Milan-Fenerbahce Dogus Istanbul 07:10 Paw Patrol 07:10 Истории в деталях 07:10 Death Race 07:10 Стиляги 07:20 Jade Fever 07:20 Blaze and the Monster Machines 07:25 Mazās burves 07:25 Dog Patrol 07:30 Horrid Henry 07:30 Пингвины из Мадагаскара 07:35 6 кадров 07:45 Bruņurupuči nindzjas 07:45 Weather That Changed The World 07:45 Ready Jet Go! 07:45 Dangerous Roads 07:50 ALVINNN!!! and the Chipmunks 07:50 72 Cutest Animals 08:00 ALVINNN!!! and the Chipmunks 08:00 6 кадров 08:05 NCIS: Losandželosa 08:05 Neskūpsti krāpnieku 08:10 Mysteries at the Museum 08:10 Kung Fu Panda 3 08:10 So Undercover 08:15 SpongeBob SquarePants 08:15 Apsolītā 08:15 My Little Pony 08:20 72 Cutest Animals 08:30 6 кадров 08:30 Неверлэнд 08:35 Mīlas viesulis 08:40 SpongeBob SquarePants 08:45 Peppa Pig 08:45 Apsolītā 08:50 Supercar Superbuild 08:50 Basketball: Real Madrid-CSKA Moscow 08:55 Thomas & Friends 08:55 Frontier Vets 08:55 Conspiracy 09:00 Папины дочки 09:05 SpongeBob SquarePants 09:05 Pieci draugi 3 09:10 Robocar Poli 09:10 Priest 09:15 Centrālā slimnīca 09:20 Frontier Vets 09:20 Мой папа - Барышников 09:25 Transformers: Rescue Bots 09:30 Папины дочки 09:30 Новости 09:35 Bunsen is a Beast 09:45 History´s Greatest Hoaxes 09:45 Supercar Superbuild 09:50 Beyblade Burst 09:50 Frontier Vets 09:55 Teenage Mutant Ninja Turtles 10:00 Смешарики 10:00 Scooby-Doo 10:05 Смешарики 10:05 Kristela 10:05 Stulbie stulbeņi 10:05 Cold in July 10:15 Смешарики 10:15 Oddbods 10:15 Polar Bear Town 10:20 Teenage Mutant Ninja Turtles 10:25 Смешарики 10:25 Lego Friends 10:25 Sirdsmīļā Monika 10:30 Смешарики 10:30 The Insider´s Guide To The Royal Court 10:40 Смешарики 10:40 Polar Bear Town 10:40 Timber Kings 10:40 Football: Real Madri-Tottenham 10:45 Смешарики 10:50 The Wild Adventures of Blinky Bill 10:50 The Fairly OddParents 10:50 Цирк 11:00 Ералаш 11:00 Iebraucēji 11:10 Angry Birds 11:10 Ералаш 11:10 Planet Europe 11:10 The Last Boy Scout 11:15 Littlest Pet Shop 11:15 The Fairly OddParents 11:15 Lieliskais gadsimts 11:25 Timber Kings 11:30 Ералаш 11:30 The Insider´s Guide To The Royal Court 11:40 Ералаш 11:40 Sandra, the Fairytale Detective 11:45 SpongeBob SquarePants 11:50 Ералаш 11:55 Jupiter Ascending 11:55 Rītdienas robeža 12:00 Ералаш 12:00 Robocar Poli 12:05 Animal Super Parents 12:10 SpongeBob SquarePants 12:10 Prospectors 12:10 Кадетство 12:10 Erin Brockovich 12:15 Thomas & Friends 12:20 Kā es satiku jūsu māti 12:20 Атомный Иван 12:30 Peppa Pig 12:30 SpongeBob SquarePants 12:30 The Insider´s Guide To The Royal Court 12:30 Football: Manchester City-Napoli 12:35 Lieliskais gadsimts 12:40 Transformers: Rescue Bots 12:55 The Thundermans 12:55 Prospectors 12:55 Operation Maneater 13:00 Сегодня 13:05 Oddbods 13:05 Кадетство 13:10 Rush Hour 2 13:15 My Little Pony 13:20 The Thundermans 13:20 Simpsoni 13:20 PK bobslejā. 1.brauciens četriniekiem. Īglsa, 05.02.2017 13:25 Информационная программа 112 13:30 Bleak House 13:40 Littlest Pet Shop 13:40 Cold Water Cowboys 13:45 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 13:45 Nature Shock 13:50 Море 14:00 Папины дочки 14:00 Quackerz 14:05 NCIS: Losandželosa 14:10 Lego Friends 14:10 Kendra 14:15 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 14:20 Zorro hronikas. 14:20 Ekstrēmās pārvērtības: Tievēšanas sezona 14:20 NASCAR Highlights: Hollywood Casino 400 14:25 Mysteries at the Museum 14:30 World Sport 14:30 Папины дочки 14:30 Dangerous Roads 14:35 The Wild Adventures of Blinky Bill 14:35 Wild Things With Dominic Monaghan 14:40 Game Shakers 14:40 Dumb & Dumber 14:55 Robocar Poli 15:00 Game Shakers 15:00 6 кадров 15:05 Lēna, mana mūža mīlestība 15:05 The Punisher 15:10 Sandra, the Fairytale Detective 15:10 Forbidden History 15:10 День дурака 15:15 Īstās mājsaimnieces. Beverlihilsa 15:20 Polar Bear Town 15:20 Every Witch Way 15:30 Super Wings 15:30 6 кадров 15:30 Timber Kings 15:45 SpongeBob SquarePants 15:45 Polar Bear Town 15:50 Horrid Henry 16:00 Ивановы-Ивановы 16:00 Wicked Inventions 16:00 Alvin and the Chipmunks: The Road Chip 16:10 SpongeBob SquarePants 16:10 Ready Jet Go! 16:15 Svešā seja 16:15 Wild Things With Dominic Monaghan 16:20 Supercar Superbuild 16:25 Bunsen is a Beast 16:30 Ивановы-Ивановы 16:30 Combat Ships 16:30 Mīlestības vīns 16:35 Sekss un lielpilsēta 16:40 Bunsen is a Beast 16:40 The Deep 16:40 Танцы насмерть 16:45 Alexander 16:55 The Fairly OddParents 16:55 Nozieguma skelets 16:55 Icehockey: Salavat Yulaev Ufa-Lada Togliati 17:00 Кухня 17:05 Frontier Vets 17:10 Beyblade Burst 17:10 Graveyard Carz 17:15 Age of Heroes 17:20 Henry Danger 17:20 Mysteries at the Museum 17:30 Frontier Vets 17:30 Молодежка 17:30 Casino Royale 17:40 The Wild Adventures of Blinky Bill 17:45 The Thundermans 17:55 Selling Big 17:55 Alaska´s Wildest City 18:00 My Little Pony 18:00 Kobra 18:10 Mazās sievietes. Losandželosa 18:10 Pearl Harbor: The Truth 18:15 Game Shakers 18:15 Selling Big 18:20 The Secret Life of the Zoo 18:20 Голоса большой страны 18:30 Шоу Уральских пельменей 18:30 Lego Friends 18:40 SpongeBob SquarePants 18:40 Building Wild 18:55 SpongeBob SquarePants 18:55 Nakts karaliene 19:00 Littlest Pet Shop 19:00 Divarpus vīri 19:00 Шоу Уральских пельменей 19:05 Mazās sievietes. Losandželosa 19:05 More Hidden Killers of the Victorian Home 19:10 ALVINNN!!! and the Chipmunks 19:10 The Supervet 19:10 I, Frankenstein 19:20 ALVINNN!!! and the Chipmunks 19:25 Angry Birds 19:25 Dangerous Roads 19:30 Thomas & Friends 19:30 Divarpus vīri 19:30 Ивановы-Ивановы 19:35 Harvey Beaks 19:45 Peppa Pig 19:50 Специальный выпуск 19:50 The Revenant 19:55 Transformers: Rescue Bots 20:00 Harvey Beaks 20:00 Ивановы-Ивановы 20:00 Land of the Monsoon 20:00 Райские кущи 20:10 The Fairly OddParents 20:10 Forbidden History 20:10 Stepmom 20:20 Svešā seja 20:25 Super Wings 20:25 The Fairly OddParents 20:30 Cabin Truckers 20:30 Кухня 20:45 Horrid Henry 20:50 Cabin Truckers 20:50 Nicky, Ricky, Dicky & Dawn 20:55 Born in the Wild 21:00 Ready Jet Go! 21:00 Молодежка 21:00 Empire Of The Tsars: Romanov Russia With Lucy Worsley 21:00 Ēnu spēles 21:00 Gāzi grīdā 21:00 Коллектор 21:10 Dzeguze 21:10 The Real McCoy 21:15 Prospectors 21:15 Гостиница Россия 21:20 Every Witch Way 21:25 Sapņu ceļojums. Makao 21:30 Sandra, the Fairytale Detective 21:45 SpongeBob SquarePants 21:45 Тряпичный союз 21:45 Basketball: FC Barcelona Lassa-Kaunas Žalgiris 21:50 The Deep 21:50 The Great Migration 22:00 Шоу Уральских пельменей 22:00 Ultimate Survival Alaska 22:00 Elizabeth I And Her Enemies 22:05 Operācija kāzas 22:10 SpongeBob SquarePants 22:10 Rokijs Balboa 22:15 Beyblade Burst 22:20 Tammy 22:25 Aizliegtais paņēmiens 22:30 Шоу Уральских пельменей 22:30 MotoGP Australia: Race 22:35 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 22:40 Oddbods 22:40 Teenage Mutant Ninja Turtles 22:40 Wild Things With Dominic Monaghan 22:45 Ultimate Survival Alaska 22:50 Europe´s Last Warrior Kings 23:00 Teenage Mutant Ninja Turtles 23:00 6 кадров 23:00 Морские дьяволы 23:10 Izmeklētājs un jūra 23:10 The Grudge 2 23:25 The Fairly OddParents 23:25 О любви 23:30 6 кадров 23:30 Land of the Monsoon 23:35 Cold Water Cowboys 23:50 The Fairly OddParents 23:55 Annihilation - The Destruction of Europe´s Jews 23:55 Sex and the City 2 00:00 Истории в деталях 00:15 Henry Danger 00:20 Cold Water Cowboys 00:25 Born in the Wild 00:30 Истории в деталях 00:45 Henry Danger 00:55 Myth Hunters 01:00 6 кадров 01:00 Бесы 01:05 The Thundermans 01:05 Nakts karaliene 01:05 Committed 01:10 Graveyard Carz 01:20 6 кадров 01:20 The Great Migration 01:30 The Thundermans 01:30 Rainbow 6: GamesCom 2017 01:45 6 кадров 01:50 Teenage Mutant Ninja Turtles 01:50 Banished 01:55 Svešā seja 01:55 Timber Kings 02:05 В стиле jazz 02:10 Папины дочки 02:10 Carp Wars 02:10 Teenage Mutant Ninja Turtles 02:10 Кот в мешке 02:20 A Hologram for the King 02:35 SpongeBob SquarePants 02:35 Папины дочки 02:35 Carp Wars 02:45 Brojects 02:45 Mysteries at the Museum 02:55 SpongeBob SquarePants 03:00 Смешарики 03:00 Frontier Vets 03:05 Смешарики 03:10 Смешарики 03:10 Brojects in the House 03:10 Timecop 03:15 Смешарики 03:20 Ералаш 03:20 The Fairly OddParents 03:25 Frontier Vets 03:30 Ералаш 03:30 Medieval Murder Mysteries 03:35 Air Warriors 03:35 Наша Russia. Яйца Судьбы 03:40 Ералаш 03:40 The Fairly OddParents 03:50 Frontier Vets 03:50 Молчание доктора Ивенса 03:55 Кадетство 04:00 Henry Danger 04:15 Frontier Vets 04:20 Wicked Inventions 04:25 Henry Danger 04:30 UFOs: Declassified 04:40 6 кадров 04:40 Polar Bear Town 04:45 The Thundermans 04:45 Conspiracy 05:00 6 кадров 05:05 Polar Bear Town 05:10 The Thundermans 05:25 6 кадров 05:25 Selling Big 05:30 Every Witch Way 05:35 Инфомания

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.