KANāLS 2

Uzvarētājas & zaudētājas

08:00
22. sērija Sofijai rodas izdevība novērst domas no tikko piedzīvotās šķiršanās. Dženijai veicas gan darbā, gan attiecībās. Beka un Meta attiecības ir uzlabojušās, taču viņiem draud kārtējais pārbaudījums.
+

30 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

09:00
17. sērija Šajā sērijā Džeimijs Olivers 30 minūšu laikā pagatavos garšīgu un sātīgu kukurūzas sautējumu ar asajām tīģergarnelēm un salātiem, kā arī gaisīgu desertu.
+

Mīlestības vīns

09:30
+

Viņas melo labāk

10:30
94. sērija Arvis ierodas kriminālās pasaules pārstāvja Ribas mājās, un viņi abi ar Māri prāto, kā viņiem tagad izvairīties no ļoti sarežģītās situācijas, taču, izdzirdot informāciju, ka tagad noslepkavots arī Riba, draugi nospriež, ka drošākas vietas par Konstantīna garāžu, kur noslēpties, nav. Vai Konstantīns piekritīs izmitināt pie sevis tik kolorītu personību? Margarita nolemj pamest Martas vasarnīcu un izlemj pārcelties uz pilsētu, taču viņa ļoti šaubās par Viesturu – viņš domā ne tikai par to, kā nopelnīt naudu, bet skatās uz citām sievietēm. Māris iekārtojas Konstantīna garāžā, un vīrieši ne tikai filozofē par dzīvi, bet uztic viens otram noslēpumus.
+

Viņas melo labāk

11:00
95. sērija Konstantīna garāžā ierodas dīvains viesis – automašīnu uz servisu remontēt atved Gena, cilvēks, kurš iesaistīts Bārklija un Ribas slepkavībās. Šo dīvaino viesi slepšus novēro Māris. Irēna sarunājas ar Šmakovu. Roberta mamma nolemj, ka dēlam vajag nopirkt jau uzceltu māju, jo, kamēr dēls to uzcels savām rokām, visi sajuks prātā, savukārt Fēliksam tagad svarīgs ir tikai meža jautājums, viņš grib to steidzami pārdot. Arvis un Māris nolemj viņu ienaidnieku Genu pagaidīt Konstantīna garāžā un, lai visiem būtu mierīgāk, aizsūta Konstantīnu uz mājām.
+

Viņas melo labāk

11:35
96. sērija Konstantīns savās mājās turpina atturēties no alkohola, pamatīgi izbrīnīdams sievu Olgu, kurai ir aizdomas, ka viņš atturas no alkohola citas sievietes dēļ. Ligita Konstantīnam liek izvēlēties – vai nu šodien vai nekad, un viņam sievai jāpasaka, ka viņi šķiras. Vai Konstantīnam izdosies pārvarēt bailes, un viņš izteiks Olgai šos liktenīgos vārdus? Māris un Arvis automašīnas bagāžniekā iesloga konkurējošās bandas pārstāvi Genu un ved viņu uz mežu, lai nopietni parunātos. Varbūt tagad abiem draugiem, kas nokļuvuši neapskaužamā situācijā, izdosies atrast kādu pavedienu šajā slepkavību un pārpratumu virtenē? Irēna, gribēdama pateikt dēlam iepriecinošu ziņu, apciemo viņu mājās, taču dēls joprojām iegrimis savos arhitektūras risinājumos un pat neklausās mammā. Irēna un Baiba izlemj, ka Roberts ir ļoti noguris, un vislabākais miegs – iedzert miegazāles. Māris un Konstantīns sadraudzējas vēl vairāk, un Māris automehāniķim, kurš apmaldījies starp divām sievietēm, dod padomu, ka nevajag šķirties ar sievu, bet viņam var būt divas sievietes. Vai Konstantīns ņems vērā Māra padomus?
+

Nakts karaliene

12:05
+

Nakts karaliene

13:05
+

Nakts karaliene

14:00
+

Bīstamās mājsaimnieces

15:05
+

Mazās sievietes. Losandželosa

16:00
+

Uzvarētājas & zaudētājas

16:55
1. sērija Visi sagaida, ka Beka pēc Meta nāves pilnībā sabruks, taču viņa pat bērēs izturas aizdomīgi mierīgi. Dženija sāk pielāgoties jaunajai dzīvei. Sofija dodas uz Nairobi.
+

Viņas melo labāk

17:55
+

Viņas melo labāk

18:25
+

Viņas melo labāk

19:00
+

Bīstamās mājsaimnieces

19:30
+

Mani virtuves noslēpumi

20:30
12. sērija Ir klāt pēdējā mājas restorānu kārta. Žūrija un pārējie dalībnieki dosies uz Dienvidaustrāliju pie mātes Vikijas un meitas Selīnas. Tā kā vienu no komandām gaida izslēgšana, abas ir ļoti satraukušās. Viņas ir vietējā mēroga slavenības, un viņām patīk gatavot grieķu ēdienus. Vikija pavārmākslas iemaņas ir apguvusi no sava tēva – bijušā šefpavāra.
+

Pīters Pens

21:40
Aizraujošs stāsts par piedzīvojumiem un sapņiem. Pīters Pens ir zēns, kurš nekad neizaugs liels. Viņš spēj lidot, un viņa mājas atrodas Nekurzemes džungļos. Turklāt Pīteram netrūkst drosmes stāties pretī nekaunīgajam pirātam kapteinim Kukam. Šajā filmā jūs gaida runājoši papagaiļi, rozā mākoņi, aizraujošs lidojums uz zemi, kur mīt bezbēdīgi bērni un laumiņas. Tikai pielūkojiet – Nekurzemē kategoriski aizliegts sacīt: “Es neticu laumiņām,” jo tajā brīdī viena no viņām mirst. Nekurzemē nokļūt var tikai tie, kuri tic brīnumiem.
+

Karaliskie grēki

23:55
+

Karaliskie grēki

00:50
+

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.